Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yeni Twitter özelliği ile Tweet atma evrim geçirdi!

  • 13 Mart 2019
  • 58 kez görüntülendi.
Yeni Twitter özelliği ile Tweet atma evrim geçirdi!

Sosyal medya platformu Twitter her yeni güncelleme ile kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Twitter bu kez şimdiye kadar hiç yapmadığı bir güncelleme ile gündeme geldi. İşte yeni Twitter özelliği…

Rekabet Kurulu Google’a dava açtı!

Rekabet kurulu tarafından Google, Google LLC, Google Ireland Limited ve Alphabet.Inc hakkında soruşturma açıldı. Uzun süredir bu konu konuşulsa da resmi olarak Rekabet Kurulu Google’a dava açtı!

Twitter kamerasına yapılan güncelleme ile olaylarla eş zamanlı olarak gönderilen video ve fotoğrafların ’lenme şekli elden geçirildi. Yeni Twitter özelliği ile kameraya hızlı erişim olacak.

Uygulamayı açtıktan sonra ekranı sola kaydırmak kameraya ulaşmak için yeterli. Kamera kullanım kolaylığını artıran Twitter bu sayede daha fazla kullanıcının bu özellikten faydalanmasını istiyor.

Yeni Twitter özelliği ilk nerede kullanılacak?

atarken eğer konumunuz açıksa çektiğiniz fotoğraflar o konum ile paylaşılacak. Bir etkinlikte iseniz o etkinliğini etiketi fotoğrafa eklenecek.

Söz konusu güncelleme ilk olarak ABD spor oyunları ve büyük etkinliklerle başlayacak. Ardından ise kullanım alanı genişleyecek.

Yeni Twitter özelliği ile kamera işin içine daha fazla giriyor. Ancak bu Twitter için sadece başlangıç. Bu gelişmenin arından kamera güncellemelerinin sayısı artacak.

Konu ile ilgili Twitter cephesinden de resmi bir açıklama yapıldı.

Yeni Twitter özelliği ile ilgili konuşan Twitter Tüketici Ürünü Başkan Yardımcısı Keith Coleman, insanların neler olduğunu görmek ve olayları konuşmak için Twitter’a geldiğini söyledi.

Coleman sözlerine şöyle devam etti, “ atarak fikir paylaşmak kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. Fakat biz gözünüzün önünde gerçekleşen olayların fotoğrafını veya videosunu çekip paylaşmayı daha kolay hale getirmek ve gördüğünüzü doğru kitleye ulaştırmanıza yardımcı olmak istiyoruz.  Bu yeni güncelleme hedefimiz doğrultusunda atmanın evrimi olarak nitelendirebileceğimiz bir gelişmedir.”

https://shiftdelete.net/yeni-twitter-ozelligi-ile-tweet-atma-evrim-gecirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri