Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yeni iPhone’lar önemli yenilikle gelecek!

  • 19 Mayıs 2019
  • 61 kez görüntülendi.
Yeni iPhone’lar önemli yenilikle gelecek!

Yeni iPhone modelleri hızla yaklaşırken, yeni modellerle ilgili sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iddia, 2019 iPhone modellerinin ekran içinde parmak izi sensörüne sahip olabileceğini belirtiyordu. Bu konuyla ilgili olarak ortaya çıkan yeni söylenti ise, bu özelliğin devrimsel bir nitelikte olabileceğini gösteriyor.

iPhone ekrandan parmak izi okuyucu ile geliyor!

2019 iPhone modelleri ile ilgili her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yayınlanan son raporlara ve Apple’ın aldığı bir patente göre yeni iPhone ekrandan parmak izi okuyucu ile gelebilir.

Yeni iPhone parmak izine devrimsel bir yenilik katabilir!

Şu an akıllı telefon üreticileri tarafından kullanılmakta olan ekran içi parmak izi sensörleri gelişmiş bir yapıya sahip değil. Kullanılan teknolojinin yeni olmasından kaynaklı, hala yol alması gerekmekte. Bu konuda yaşanan en büyük sorunlardan birisi de kuşkusuz, ekranın belirli bir bölümünde parmak izi okumasının yapılabilmesi.

Şu an kullanılan teknolojilerde ekranın belirli bir alanında parmak izi sensörünün kullanılabilmesi, bazı güç durumları da beraberinde getirmekte. Örneğin belirlenmiş alanı bulmakta bir zorluk çekerseniz, öncelikle ekranı uyandırmak durumunda kalıyorsunuz. Bu da hem gereksiz bir zaman kaybı yaratırken hem de parmak izinin hızlı kilit açma özelliğini yok ediyor.

İddialara göre Apple, yeni iPhone modellerinde bu sorunun önüne geçecek. Yeni modellerinde ekranın neredeyse tamamına yakınının parmak izi okumasını sağlayacak olan Apple, bu noktada kullanıcılar için de devrimsel bir yenilik sunmuş olacak. Bu teknoloji üzerinde şu ana kadar pek çok markanın çalışıyor olduğuna yönelik haberler ortaya çıksa da, şimdiye kadar bu şekilde hiçbir ürün satışa sunulmadı.

https://shiftdelete.net/yeni-iphone-devrimsel-yenilikle-gelecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri