Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yeni iOS güncellemesi sorunlarla geldi!

  • 24 Ocak 2019
  • 91 kez görüntülendi.
Yeni iOS güncellemesi sorunlarla geldi!

Yeni iOS güncellemesi hakkında yapılan geri bildirimlere göre, iOS 12.1.3 sürümünde hücresel veriye bağlanırken sorun yaşanıyor. Apple, iOS 12.1.2 güncellemesi birçok sorun içerince, bu yeni güncellemede yeni özelliklerden çok, hataları gidermek için çalışmıştı. Ancak görünen o ki bütün hataları giderememiş.

iOS 12.1.3 güncellemesi yayınlandı!

Uzunca bir süredir test sürecinde olan iOS 12.1.3 güncellemesi sonunda resmi olarak yayınlandı. Peki bu güncelleme ile birlikte, bizleri ne gibi yenilikler bekliyor? Gelin, yakından bakalım.

Yeni iOS Güncellemesi önemli bir hata ile geldi!

Reddit ve Twitter’da geri bildirimde bulunan kullanıcılara göre, yeni güncellemeden sonra cihaz hücresel veriyi sonlandırıyor.

ABD’li operatör firması Sprint, iPhone XR, XS, XS Max ve X modellerindeki iOS 12.1.3 güncellemesinde bulunan ağ problemi nedeniyle şimdilik güncelleme yapmamaları konusunda abonelerini uyardı. Ayrıca AT&T aboneleri de benzer sorunları yaşadıklarını raporladı. Şu an için bu sorunun ABD dışında olup olmadığı konusunda net bir bilgi yok, ancak çözümü için Apple çoktan kolları sıvamış durumda.

https://shiftdelete.net/yeni-ios-guncellemesi-sorunlarla-geldi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri