Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Windows 10 Nisan 2018 güncellemesi tamamen yayınlandı

  • 15 Haziran 2018
  • 172 kez görüntülendi.
Windows 10 Nisan 2018 güncellemesi tamamen yayınlandı

Nisan ayının sonunda kademeli olarak dağıtımına başlanan Windows 10 Nisan 2018 güncellemesi tamamen yayınlandı. Peki Windows 10 Nisan 2018 güncellemesi nasıl indirilir, haberimizde anlatıyoruz.

Windows 10 için karanlık mod geliyor!

Microsoft, son dönemlerde oldukça popüler olan karanlık modu Windows’a entegre edeceğini açıkladı. Peki Windows 10 karanlık mod güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Windows 10 Nisan 2018 güncellemesi sonunda her cihaza geldi

Microsoft tarafından 8 Mayıs 2018 tarihi itibari ile kullanıcılara sunulan Windows 10 Nisan güncellemesi, beraberinde birçok yenilik ve iyileştirme ile birlikte geldi. Lakin çıkalı neredeyse 2 ay olan güncellemeyi kullanıcıların bir çoğu indiremedi çünkü bilgisayarları böyle bir güncelleştirmeyi bulamadı.

Bunun sebebi Microsoft’un güncellemeyi sadece önceden test edilen ve onaylanan donanımlara göndermesinden ötürüydü. Geçtiğimiz Windows 10 sürümlerinde yaşanan sorunların ardından Microsoft bu sefer Nisan 2018 güncellemesinde işi şansa bırakmayarak, güncellemeyi kademe kademe yolladı.

Bugün itibari ile Nisan 2018 güncellemesi, bütün cihazlar için indirilebilir ve kullanılabilir hale geldi.

Nisan 2018 güncellemesi nasıl indirilir?

Geçen 2 aylık süreçte 250 milyon cihaza kurulan Nisan 2018 güncellemesi, artık bütün cihazlar için indirilebilir durumda.

1803 sürüm numaralı güncellemeyi indirmek için yapmanız gereken tek şey; bilgisayarınızdaki başlat tuşuna basıp, arama kutusuna Windows Update yazmak.

Karşınıza çıkan ilk seçeneğe tıkladığınızda açılan pencere üzerinden güncelleştirmeleri kontrol ettiğinizde, Nisan 2018 güncellemesi otomatik olarak indirilecek ve ardından kurulacak.

Tabii ki güncellemeyi kurmadan önce, bilgisayarınızda bulunan önemli dosyaların yedeğini almayı ihmal etmeyin.

https://shiftdelete.net/windows-10-nisan-2018-guncellemesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri