Windows 10 hesap makinesi grafik çizebilecek

  • 21 Ocak 2020
  • 20 kez görüntülendi.
Windows 10 hesap makinesi grafik çizebilecek

Microsoft’un gönüllü test kullanıcısı platformu Insider, yeni bir duyuru yayınladı. Insider 19546 yapı sürümü ile beraber Windows 10 hesap makinesi uygulaması büyük bir işlevsellik kazandı.

Yeni Microsoft Edge tarayıcısı kullanıma sunuldu

Microsoft, yeni yıldaki ilk sürprizlerinden birini yeni Microsoft Edge tarayıcısını tanıtarak ortaya çıkardı. Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısı indirmeye sunuldu.

Windows 10 hesap makinesi artık grafik çizebilecek

Microsoft üzerine titrediği Windows 10 işletim sistemine yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Windows 10 hesap makinesi uygulaması yeni Insider güncellemesi ile büyük bir işleve kavuştu.

Windows 10 19546 sürüme sahip yapısı ile Windows hesap makinesi, özel bir Grafik Modu ile beraber Windows arama dizinindeki hataları belirlemeye yardımcı olan Indexer Diagnostics uygulamasını aldı.

Grafik tabanlı hesap makinesi; lineer cebir grafikleri gibi hesaplamaları ve analizleri yapabiliyor. Grafik çizildikten sonra X ve Y eksenindeki ortak noktalar hakkında ayrıntılar vererek grafiği analiz etmenize izin veriyor.

Microsoft yıllardır hesap makinesi uygulamasının eksiklikleri nedeniyle eleştiriliyordu. Ancak, yeni Hesap Makinesi beklentileri bu kez tamamen karşılayacak gibi duruyor.

https://shiftdelete.net/windows-10-hesap-makinesi-grafik-cizebilecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri