Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

WhatsApp uygulaması rekora koşuyor!

WhatsApp Business uygulaması rekora koşuyor. Tanıtıldığından bu yana büyük başarı elde eden uygulama, ilerleyen zamanlarda adından çok söz ettirecek!

  • 29 Nisan 2018
  • 68 kez görüntülendi.
WhatsApp uygulaması rekora koşuyor!

WhatsApp, kendini her alana yaymak istiyor ve bunu da yeni yayınladığı özelliklerden görüyoruz. Hatta, işletmeler için de bir yan uygulama geliştirdi. Bununla birlikte geliştirdiği uygulama, kısa sürede herkes tarafından kullanılmaya başlandı.

Kullanmaya başlandıktan sonra, dünya genelinde popüler hale gelen uygulama, benzeri uygulamaları geride bırakacak gibi duruyor. Gelin hep beraber, WhatsApp Businness uygulaması hakkında ortaya çıkanları inceleyelim.

WhatsApp Business uygulaması rekor kırdı

Adını veri skandalları ile sıkça duyduğumuz Mark Zuckerberg, yakın bir zamanda WhatsApp Business için açıklamada bulundu. Bu açıklamalarının içinde WhatsApp’a dair bilgiler de yer alıyor. Açıklanan bilgilere göre uygulama,  3 milyondan fazla kişinin aktif olarak kullanıldığı belirtildi.

Bu indirme sayısı, ilerleyen zamanlarda artacak gibi duruyor. İlerleyen zamanlarda artmasının nedeni, uygulamanın yavaş yavaş dünya çapında yayılmaya başlaması olarak gösterebiliriz. Özellikle, Ocak ayından bu yana Hindistan, Endonezya, İtalya, Meksika, İngiltere ve ABD dahil altı ülkede Android kullanıcılara sunulması bunları destekliyor.

Bunun dışında, Mark tarafından ilginç açıklamalarda bulunuyor. Zuckerberg’in yaptığı açıklamaya göre, “Önümüzdeki beş yıl boyunca, Instagram, WhatsApp ve Messenger gibi uygulamalarımızın etrafında yeni iş ekosistemleri oluşturmaya odaklandık” demesi oldu.

WhatsApp Business’ın halen gelişmekte olan bir uygulama olduğunu unutmayalım. Bununla birlikte, kullanıcı sayısının 3 milyona ulaşması çok büyük bir başarı olarak nitelendirebiliriz.

Ayrıca Zuckerberg, “WhatsApp Business, tamamen iş dünyasına yönelik tasarladığımız bir uygulama. Müşterilerle işletmeler arasındaki iletişimin daha hızlı ve etkili olması adına böyle bir adım attık. Kullanıcılardan gelen geri dönüşler bizlerin doğru yolda olduğunu gösteriyor” sözlerinde bulundu.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/whatsapp-business-uygulamasi-rekora-kosuyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik