Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

WhatsApp ödül dağıtacak!

  • 07 Temmuz 2018
  • 83 kez görüntülendi.
WhatsApp ödül dağıtacak!

WhatsApp sosyal bilimler ve yanlış bilgiler ile mücadele etmek amacıyla önemli bir hamle gerçekleştireceklerini açıkladı. Yanlış bilgilendirme ile ilgili konuları araştırmak isteyenler için WhatsApp ödül paketinin teşvik sağlaması hedefleniyor.

Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sonuçlandı!

WhatsApp, son zamanlarda gündemden düşmüyor. Gündemden düşmemesinin sebebi, bu sefer çok farklı! İşte WhatsApp sahte mesajı yüzünden yaşanan cinayet!

Yanlış bilgilerle mücadele için WhatsApp ödül verecek!

WhatsApp Araştırma Ödülleri için sosyal bilim ve disiplinle ilgili gelecek her türlü araştırma teklifini memnuniyetle karşılayacaklarının altı çiziliyor. Bu bağımsız araştırma teklifleri için sağlanacak fonlamaların WhatsApp, Facebook ve daha geniş bilimsel ve politik topluklar ile paylaşılmak üzere tasarlandığına da dikkat çekiliyor. Ayrıca şirket, sınırlandırılmamış parasal ödüller ile araştırmacılara mevcut araştırma portföylerini genişletme olanağı sağlandığı ifade ediyor.

Platform, çevrimiçi etkileşimi ve bilgi teknolojilerini kullanan yerleşik deneyime sahip bireylerin yanı sıra mevcut araştırmalarını bu alanlara genişletmek isteyenlerin başvurularını da kabul edecek. Ödül için başvuranlara hiçbir WhatsApp verisinin sağlanmayacağına ve elde edilen araştırma verilerinin araştırmacıya ait olacağına da açıklık getiriliyor.

Bu ödül programı ile şirketin araştırma teklifi başına şirket 50 bin dolara varan ödüller vereceğini belirtelim. Tabii ki her teklif de onay alamayacak. Tüm başvurular, WhatsApp araştırma ekibi tarafından incelenecek ve şirket dışından uzmanların da görüşlerine başcurulacak.

WhatsApp’tan devrim niteliğinde özellik!

WhatsApp, Android için sunduğu yeniliklerden sonra iOS kullanıcılarını da unutmamış durumda. WhatsApp grup ayarları için gelen yeni özellikler ile çok daha başarılı bir grup deneyimi geliyor.

Başvurular 12 Ağustos tarihine kadar sürecekken, araştırmacılarla 15 Eylül tarihinden itibaren e-posta yoluyla yapmaları gerekenler hakkında iletişime geçilecek. Bakalım WhatsApp’ın bu araştırma çabaları, platformda gezen yanlış bilgilendirmeler için bir çözüm sağlayabilecek mi?

WhatsApp Araştırma Ödülleri hakkında tüm detaylar için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/whatsapp-odul-dagitacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri