Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uygun fiyatlı yeni iPad modelleri doğrulandı!

  • 27 Ocak 2019
  • 101 kez görüntülendi.
Uygun fiyatlı yeni iPad modelleri doğrulandı!

Apple için parça tedarik eden bazı firmalar, bu ayın başlarında DigiTimes’a yaptıkları açıklamada, yılın ilk yarısında iki yeni iPad modelinin  piyasaya sürüleceğini belirtmişlerdi. Bu modellerden birisi, iPad Mini 5 olacak.

Benzer donanıma sahip olması beklenilen diğer modelin ise 10 inçlik ekranla geleceği ifade edilirken, Avrasya Ekonomik Komisyonu tarafından altı yeni iPad modeline sertifika verilmesi soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Yeni iPad Pro 11 inceleme – Yeni iPad alınır mı?

Apple’ın bugüne kadar iPad ailesinde en büyük tasarımsal değişiklikleri yaptığı yeni iPad Pro 11 inceleme videosuyla karşınızdayız. Bakalım yeni iPad Pro bizlere neler sunuyor?

Apple’dan üç yeni iPad modeli gelebilir!

Sertifika alan modeller A2123, A2124, A2153, A2154, A2133 ve A2152 olarak listelendi. Her iPad’in Wi-Fi ve Wi-Fi + Hücresel olmak üzere iki modelinin bulunduğunu dikkate aldığımızda, üç yeni model gelecek gibi görünüyor.

23 Ocak tarihinde onaylanan bu cihazların sertifikalarında, iOS 12 işletim sistemi ile çalıştıkları belirtiliyor. Teknik özellikler hakkında hiç bir detay açıklanmazken, tablet bilgisayar oldukları sertifika belgelerinde belirtiliyor.

Bu yeni iPad modelleri iPad Pro’ya kıyasla daha alt seviyede konumlandırılacak olsa da, Touch ID’ye veda edilerek Face ID‘ye geçiş yapılması ve aynı şekilde Lightning yerine USB-C’nin yer alması bekleniyor.

Çıkış tarihleri netleşmedi, ancak Apple’ın yeni tabletlerini tanıtmak üzere en kısa sürede bir etkinlik düzenlediğini görebiliriz. Bu yılın ilk yarısında satışa sunulması beklenilen diğer Apple ürünleri de tanıtılabilir.

Eylül 2017’den bu yana tanıtılması beklenilen AirPower kablosuz şarj cihazı ve yeni nesil AirPods kablosuz kulaklıklar teknoloji devinin kısa bir süre sonra kullanıcılar ile buluşturacağı iki önemli ürün.

https://shiftdelete.net/uygun-fiyatli-yeni-ipad-modelleri-dogrulandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri