Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ücretsiz Spotify için muhteşem özellikler!

Ücretsiz Spotify kullanıcılarının bayılacağı bir özellik duyuruldu. Artık ücretsiz Spotify kullananlar diledikleri gibi şarkılar arasında geçiş yapabilecek.

  • 25 Nisan 2018
  • 62 kez görüntülendi.
Ücretsiz Spotify için muhteşem özellikler!

Çevrimiçi müzik platformlarının öncülerinden olan Spotify, dün düzenlediği etkinlikte platformu için yapacağı yeni atılımları açıkladı. Ücretsiz Spotify kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu değişiklik sayesinde, müzikler arasında geçiş yapmak artık daha kolay bir hal alıyor.

Ücretsiz Spotify kullanıcıları bu özelliğe bayılacak

Bildiğiniz gibi mobilde Spotify’ı ücretsiz olarak kullananlar, çalma listelerindeki şarkıları rastgele oynatabiliyordu. Ancak yakında gelecek olan güncelleme ile bu handikap ortadan kısmen kalkıyor. Spotify’ın belirlediği 15 farklı seç ve dinle çalma listesinde, ücretsiz Spotify kullanıcıları şarkılar arasında diledikleri gibi geçiş yapabilecek.

Şarkılar arasında geçiş yapma özelliği şimdilik Spotify’ın belirlediği çalma listelerinde geçerli olacak. Yani kendi çalma listelerinizde bu özelliği maalesef ki kullanamayacaksınız. Güncelleme ile gelecek bir diğer yenilik ise Data Saver olacak.

Data Saver özelliği sayesinde mobilde hücresel veri ile müzik dinlerken kaliteden çok az ödün verilip, tüketilen veride tasarruf yapılacak.

Çalma listenize kaydettiğiniz veya beğendiğiniz müziklere göre, Spotify artık daha iyi müzik önerilerinde bulunacak. Şarkı keşfetme konusunda rakipsiz olan Spotify, bu özelliğini geliştirerek rakipleri ile olan arasındaki farkı iyice açacak. Önümüzdeki günlerde Daily Mix gibi kişiselleştirilmiş daha fazla çalma listeleri kullanıcılara sunulacak.

iOS ve Android için yayınlanacak güncelleme ile bu yeniliklerin Mayıs ayı içerisinde kullanıcılara sunulması bekleniyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/ucretsiz-spotify-icin-muhtesem-ozellik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik