Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uber otonom scooter ve bisiklet üzerinde çalışıyor!

  • 23 Ocak 2019
  • 83 kez görüntülendi.
Uber otonom scooter ve bisiklet üzerinde çalışıyor!

Sürücüsüz araç programını bazı kazalardan dolayı durdurma kararı alan Uber otonom scooter ve bisiklet geliştirecek. Ancak bu sefer bu otonom teknolojiyi iki tekerlekli scooter veya bisiklet gibi araçlara tam anlamıyla entegre etmeyi planlıyor!

2019 BMW 8 Gran Coupe iddialı geliyor!

BMW 8 ailesine 2019 yılı içerisinde katılması beklenen Gran Coupe modeli, geçtiğimiz günlerde görüntülendi. 2019 BMW 8 Gran Coupe, tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uber otonom scooter ve bisiklet geliştirmeyi planlıyor!

Gelen sızıntılara göre, Uber otonom scooter ve bisiklet üretebilmek için “algılayıcı ve robotik teknolojiler” getirecek bir “mikromobilite robotiği” takımı tuttu.

Kesin planlar açık olmasa da, Uber bunun scooter ve bisiklet hizmeti içinde yaşadığı park problemi için geliştirmeye çalışıyor. Çünkü bu küçük araçlar aktif kullanılan şehirlerde dikkatsizce park ediliyor ve bu da şirketin itibarını zedeleyen bir ihlal haline geliyor.

Şirketin yeni mikromobilite robotiği ekibinin daha yeni işe yeni başladığı göz önüne alındığında, Uber’in ne planladığının görmek biraz zaman alacak.

Fakat temel olarak park edilme sorununun çözülmesi uğruna kendi kendini park edebilen ve rahatlıkla kendi sürüşünü gerçekleştirebilen otonom scooter ve bisiklet geliştirmeyi planladığı ortada gibi görünüyor.

Uber, Lime ve Lyft gibi çok sayıda firmanın sert rekabetiyle karşı karşıya. Bu süreçte şirketlerin geliştirdikleri projeler ile geride kalmamaları gerekiyor. Uber’de bu adımla dikkatleri üzerine toplayacak gibi görünüyor.

https://shiftdelete.net/uber-kendi-kendini-suren-elektrikli-scooter-ve-bisiklet-gelistirmeyi-planliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri