Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Türk Yapımı Beat The Game Steam’de

Karate Kamil’in yapımcısı tarafından hazırlanan Beat: The Game, Steam Greenlight’a eklendi. Oyunun, evet oylarınıza ihtiyacı var. İşte karşınızda Türk yapımı Beat The Game!

  • 30 Mayıs 2016
  • 598 kez görüntülendi.
Türk Yapımı Beat The Game Steam’de

Karate Kamil serisiyle tanıdığımız Cemre Özkurt’un, The Sims 3, Skylanders ve The Back to the Future karakterlerini yarattıktan sonra San Francisco’da kurduğu stüdyosu Worm Animation’ın macera oyunu Beat the Game, Steam’de Greenlight oylamasına açıldı.

Absürd ve soyut bir paralel evrenin içinde geçen oyun, fütüristik ve alternatif bir geleceği konu alıyor. Oyundaki kahramanımız Mıstık, yoluna rastladığı objeleri bir araya getirerek oluşturduğu seslerle buluyor.

Boynundaki kayıt cihazıyla hiç duyulmamış sesler arayan Mıstık, bazen bir taşı fırlatarak cıkardığı gürültüyü kaydediyor, bazen de yeni tanıştığı başka bir karakterden ses örnekleri alıyor. Oyun boyunca yapmanız gereken bu parçaları birleştirip benzersiz bir müzik oluşturmaya çalışmak.

Oyunun oynanış sistemi, kısaca Telltale Games‘in Advanture oyunlarına benziyor. The Back to the Future, The Walking Dead, The Wolf Amoung Us gibi oyunları oynayanlar, bu oyunu oynarken asla sıkıntı çekmeyecek.

Oyun sırasında uzaktaki sesleri duymanızı sağlayan ses tarayıcısı ya da uzaktan kumandalı Roboball‘daki birinci kişi kamerasıyla etrafta gizlenmiş objeleri çabuk bir şekilde bulabileceğiniz bazı yardımcı retro teknolojik araçları da kullanabileceksiniz.

Bütün sesleri topladıktan sonra ise canlı bir şov yapmanız gerekecek. Bu şovda da 8 kanallı ses mikseriyle ses örneklerini doğru sıra ile çalarak şarkıları oluşturacaksınız. Şovunuzu seyirciler beğenirse bir sonraki bölüme geçebileceksiniz.

Geçtiğimiz aylarda San Francisco’daki GDC Oyun Fuarı’nda ve Los Angeles’daki IndieCade Bağımsız Oyun Festivali’nde oyuncuların yanısıra Sony ve Microsoft’un da özel ilgi alanına giren oyun, Steam ve Apple Store’ın yanısıra Xbox One ve PS4’da da yayınlanması planlanıyor.

Oyun, Türkçe dil seçeneğini de içerisinde barındıracak.

 

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/turk-yapimi-beat-the-game-steam-71963

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri