Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Telefonumuz bozulduğunda servise götürmeli miyiz?

  • 10 Temmuz 2018
  • 92 kez görüntülendi.
Telefonumuz bozulduğunda servise götürmeli miyiz?

Akıllı telefonlar günlük yaşamamızın çok büyük bir kısmını kaplıyorlar. Doğal olarak, yıpranmalar ve görünmez kazalardan en çok onlar etkileniyorlar. Her dakika yanımızda taşıdığımız, hayatımızı kolaylaştıran günlük asistanımız bizi yarı yolda bıraktığında neler yapmalıyız? Akıllı telefon servis sıralarında bekleyerek sorunsuz halde size teslim edilmesi için vaktiniz dar mı? İşte bu yazıda tüm bu stresten nasıl kaçabileceğini anlatacağız.

Telefon kullanırken hayatınızı kurtaracak ipuçları!

Hatta bu çok yönlülük telefonlara yapay zekanın da eklenmesiyle iyice çeşitlilik kazanmış durumda. Biz de akıllı telefon ipuçları ile karşınızdayız.

Akıllı telefon servis hizmetine başvurmadan önce yapılacaklar!

Telefonunuz düzgün çalışmıyorsa ilk yapacağınız şey, standart prosedürleri gerçekleştirmek olmalıdır. Yani, cihazı alıp servise gitmeden önce, tüm önerilen yöntemleri denediğinizden emin olun.

1- Yeniden başlat

Çoğumuz akıllı telefonlarımızı hiç kapatmadan çalıştırıyoruz. Telefonunuz haftalardır hatta belki de aylardır durmadan çalışıyor ise ve bir uygulama çalışmıyor, telefonunuz yavaş tepki veriyorsa, en basit çözüm olan yeniden başlat ile telefonunuzu eski hale getirmeye çalışabilirsiniz.

2- Hafızayı kontrol edin

Akıllı telefonlarımızın hafızaları her geçen gün yeni uygulamalar, yüksek kalitede müzikler ve videolar ile doldurarak performansını düşürüyoruz. Bazı durumlarda telefon işlemci sisteminin en güncelini bile indiremeyebilirsiniz. Bu yüzden hep biraz da olsa boş alan tutmanız gerekiyor. Ayarlar bölümünden hafızanızın doluluğuna bakabilir, ‘Bellek Temizleme’ opsiyonunu kullanarak gereksiz dokümanları telefonlarınızdan arındırabilirsiniz.

3- Format atmak

Hepimizin duymaktan en çok korktuğu çözümlerden biri de format atmak olabilir. Servise gitmeden yazılım problemleri kökünden çözebileceğiniz bu adımla beraber tüm bilgilerinizi kaybedersiniz. Eğer servise gitmek yerine bu adımı kullanmaya karar verirseniz bilgilerinizi yedeklediğinizden emin olun!

Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramıyorsa: Servise gidin!

Evet, biliyoruz bazılarımız için acı bir süreç olarak görünse de en etkili çözümlerden biri servise gitmek. Huawei gözünüzde büyüyen bu süreci sizin için kolaylaştırıyor ve zaman kaybı yaşamamanızı sağlıyor. Özel çağrı merkezini arayarak daha fazla bilgi edinebilir ve yardım alabilirsiniz ya da yardım merkezlerinden birine uğrayabilirsiniz. Eğer Huawei telefonunuz varsa ‘HiCare’ uygulamasından yetkili bir servis elemanı ile sohbet başlatabilirsiniz.

Diğer servis merkezlerine oranla Huawei, telefonların onarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirereK kendisini pazarda ayrıştırıyor ve tüketici memnuniyetini yükseltiyor. Premium telefonlar için sunulan VIP servis hizmeti de kullanıcı deneyimini pozitif yönde etkiliyor.

Belirli noktalarda bulunan telefon servis merkezlerine akıllı telefonlarınızı teslim edebilirsiniz. Bu merkezlerde hem yeni çıkan Huawei telefonlarını inceleyebilir hem de telefonunuzun tamir sürecini dışarıdan gözlemleyebilirsiniz. Bekleme alanının eğlenceli ve davetkar olduğu Huawei Servis Merkezleri’ne uğramaktan çekinmeyin.

Kapıdan Kapıya Teslim

Yakınınızda bir servis merkezi yoksa, hizmet kullanıcıya gidiyor! Hatta randevu almak, kuyrukta beklemek ya da herhangi bir bilinmeyenle uğraşmak istemiyorsanız, ücretsiz olarak adresinizden alınan telefonunuz hızlıca teknik serviste onarım sürecine giriyor ve en kısa süre zarfında sizlere geri teslim ediliyor.

https://shiftdelete.net/telefonumuz-bozuldugunda-servise-goturmeli-miyiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri