Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Spotify özelliği yayınlanmadan ortaya çıktı

  • 02 Haziran 2019
  • 84 kez görüntülendi.
Spotify özelliği yayınlanmadan ortaya çıktı

En son “Car Thing” donanımıyla gündeme gelen Spotify, resmi olarak tanıtmadığı ancak kodlarla arası iyi olan meraklı bir geliştirici tarafından “Sosyal Dinleme” özelliği keşfedildi.

Suçlamaların ardından App Store tasarımı yenilendi

Apple, App Store’un kurallarını ve geliştirici programını açıklayan uzun bir yazı yayınladı. Bununla birlikte, suçlamaların ardından Apple App Store tasarımını yeniledi!

Spotify Sosyal Dinleme özelliği keşfedildi

Sürekli yenilikler peşinde koşan çevrimiçi müzik alanının lideri konumunda bulunan Spotify, bu sefer karşımıza Sosyal Dinleme özelliği ile çıktı. Meraklı geliştirici Jane Manchun Wong tarafından keşfedilen özellik, birden fazla arkadaşın aynı müziği beraber dinlemesini sağlıyor. Herkes kendi cihazından bağlanıp gerçek zamanlı olarak liste oluşturup, müzik ekleyip dinleyebiliyor. Bağlanan kişileri profil resimleriyle beraber görüntülediğiniz uygulama, özellikle yakın arkadaşları ve genç çiftleri mutlu edecek gibi görünüyor.

Spotify is working on Social Listening, letting friends to control music together with their own devices

Scan Spotify Code or open link for it to begin

For example, I’m listening Spotify right now. Feel free to introduce me new music: https://t.co/f59D0sis7Y pic.twitter.com/nPOlcPwQdG

— Jane Manchun Wong (@wongmjane) May 31, 2019

Arkadaş ortamlarında, çok sayıda insanın müzik çalmak istediği veya en azından çalma sırasına şarkı ekleyebileceği bu özellikle bir başkasının listesini kullanma veya herkesin kendi cihaz yada hesabını kullanma derdi ortadan kayboluyor. Bluetooth hoparlör veya Wi-Fi üzerinden müzik çalmaya başladığınızda uygulama Sosyal Dinleme ile bağlı ve listede gözüken kullanıcıları listeliyor ve karışıklık olmadan liste oluşturulabiliyor.

Bu yeni özellik şu an için sadece Android platformunda test edilebiliyor. iOS platformuna ne zaman geleceği henüz belli değil.

https://shiftdelete.net/spotify-ozelligi-yayinlanmadan-ortaya-cikti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri