Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Snapchat Android uygulamasını yenileyeceğini doğruladı

  • 26 Şubat 2019
  • 52 kez görüntülendi.
Snapchat Android uygulamasını yenileyeceğini doğruladı

Birkaç yıl öncesine kadar vazgeçilmez sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Snapchat, Instagram’ın zamanla neredeyse tüm özelliklerin aynısını kullanıcılarına sunmaya başlaması ( kopyalaması ) ile popülerliğini kaybetti.

Halen, Snapchat’i aktif olarak kullanan bir kitle bulunsa da, önceki yıllara göre kıyaslanamayacak kadar düşük. 2017’de halka açıldıktan sonra Snapchat’ın büyümesi, yeni özellikler sunulmaması nedeniyle ciddi oranda yavaşladı.

WhatsApp Durumlar için yeni özelliğini test ediyor!

WhatsApp yeni özelliklerini test etmeye devam ediyor. Şimdi de, WhatsApp Durumlar için geliştirmiş olduğu yeni algoritmik düzeni bir grup kullanıcıda test ettiğini duyurdu.

Snapchat Android uygulamasını baştan aşağı yeniliyor!

Şirketin CEO’su Evan Spiegel nihayet Snapchat’in tekrar popülerlik kazanmak için Android uygulamasını yenileyeceğini açıkladı. Bu kapsamda şirketin yıl sonunda Android cihazlar için yeni bir uygulamayı sunacağı belirtiliyor.

Aslında bazı kullanıcılar şu anda Snapchat’in yenilenmiş halini test edebiliyorlar. Yani geçtiğimiz yılın sonuna doğru test edilmeye başlanan yeni uygulamanın, yıl sonuna kadar tüm Snapchat kullanıcılarına sunulması hedefleniyor.

2 milyardan fazla Android kullanıcısının Snapchat kullanmadığını belirten Spiegel, bunların bir kısmını kazanmanın uygulamanın geleceği için oldukça önemli olduğu belirtiyor. 2018 yılının üçüncü çeyreğinde 2 milyon kullanıcı kaybeden Snapchat’in toplam kullanıcı sayısı 185 milyon seviyesinde.

https://shiftdelete.net/snapchat-android-uygulamasini-yenileyecegini-dogruladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri