Realme Buds Air özellikleri ve fiyatı

  • 23 Şubat 2020
  • 14 kez görüntülendi.
Realme Buds Air özellikleri ve fiyatı

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen etkinlikte Realme X2‘nin yanı sıra Realme Buds Air tanıtılmıştı. Aradan geçen sürenin ardından kulaklık için Türkiye müjdesi geldi. Realme Buds Air özellikleri ile AirPods karşısında uygun fiyatlı bir alternatif gibi duruyor. Realme Buds Air Türkiye için yola çıktı.

Apple AirPods Pro kutusundan çıkıyor

Apple AirPods Pro kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda AirPods Pro özellikleri ile ilgili detaylara ve kutu içeriğine yakından bakıyoruz. İyi seyirler…

Realme Buds Air özellikleri ve fiyatı

Kulaklığın süper agresif bir fiyattan satışa sunulmuş olması da, Realme’nin fiyat avantajı ile rakiplerinin önüne geçmek istediğini gözler önüne seriyor. Kulaklığı kablosuz şarj desteğine sahip olan kutusundan çıkardığınızda, AirPods ile benzer şekilde telefonunuz ile otomatik olarak bağlantı kurmasını sağlayabiliyorsunuz.

Realme Buds Air Türkiye pazarında mart ayında boy göstermeye başlayacak.

Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan ve oldukça düşük gecikme sürelerine sahip olduğu belirtilen kulaklıkta R1 yongası yer alıyor. Bu yonganın oyun moduna geçildiğinde gecikme süresini 120 ms’ye düşürdüğü belirtiliyor.

Her kulaklıkta iki mikrofon bulunuyor. İkinci mikrofon gürültü engelleme için kullanılıyor. 12 mm’lik bas güçlendiricinin yer aldığı kulaklıklardan birini çıkardığınızda müzik otomatik olarak duruyor. Ayrıca, müziği başlatmak/ duraklatmak, arama cevaplamak gibi işlemler için dokunmatik kontrol mümkün.

Oyun ve video oynatma, gecikme süresini yüzde 51 azaltan Oyun Modu da kulaklığın özellikleri arasında. Bunların yanı sıra akıllı cihazda, üzerinde kulaklık girişi ve alt kısımda yer almak üzere iki mikrofon yer alıyor. Konuşma esnasında, ortam seslerini izole ederek gürültü engelleme yapabiliyor.

Realme Buds Air, aramaları cevaplamak / sonlandırmak, müzik değiştirmek, ses asistanını başlatmak ve bir dokunuşla performans moduna girmek / çıkmak için kullanılabilen akıllı dokunma işlemini destekliyor. Realme Buds Air, tek bir düğme ile telefonunuzla eşleştirilebiliniyor ve eşleştirildiğinde, kılıf kapağını her açtığınızda, Realme Buds Air, telefonunuzu anında tanıyarak müzik deneyimini başlatıyor.

Realme Buds Air fiyatı

Beyaz, sarı ve siyah renk seçeneklerine sahip olan kulaklığın pil ömrü ortalama 3 saat olarak açıkladı. Kutusu ile 17 saatte kadar oynatma süresi vaat eden Realme Buds Air fiyatı 56 dolar olarak açıklandı. Henüz Türkiye fiyatı ise belli değil.

https://shiftdelete.net/realme-buds-air-ozellikleri-ve-fiyati

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri