Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

PS5 çıkış tarihi, Call of Duty tarafından açıklandı!

  • 07 Temmuz 2018
  • 108 kez görüntülendi.
PS5 çıkış tarihi, Call of Duty tarafından açıklandı!

Oyun dünyasında değişmeyen tek bir gerçek var; her yıl yeni bir Call of Duty oyunu çıkmak zorunda. 10 yıldan uzun bir süredir bu kural değişmedi. Eh, bağlı firmalar bu kadar yoğun bir şekilde yeni CoD oyunları çıkartırken, ister istemez birkaç yıl sonrasının oyun planlarını şimdiden yapıyorsunuz. Bu sebeple, şirketin iş ilanlarında ilk kez PS5 çıkış tarihi açık edildi.

Yeni nesil konsollar ve PS5 çıkış tarihi 2019 olarak görünüyor!

Call of Duty WW2 inceleme!

Call of Duty WW2 inceleme videomuz ile birlikte Activision’ın popüler oyun serisinin yeniden eski topraklara geri dönüşüne yakında bakıyoruz! İşte CoD: WWII

Call of Duty’nin 2019 yılında çıkacak oyunu için açılan iş ilanında, yeni senaryo yazarları aranıyor. Burada, “henüz ismini açıklamadığımız yeni nesil platformlar için hazırladığımız oyunumuzda bizimle çalışın.” ifadeleri hemen göze çarpıyor.

Bu gerçekten çok yeni ve oldukça ilginç bir gelişme. Sony, E3 2018’de yeni nesil noktasında sessizliğini korurken, Microsoft yeni nesil cihazının kod ismini Xbox Scarlet olarak açıklamıştı. Eh, iki cihazın birbirinden habersiz ve çok alakasız tarihlerde çıkacağını düşünmediğimizden, PlayStation 5‘in de geliştirme aşamasında olduğunu düşünebiliriz.

PS5 bildiğiniz gibi AMD‘nin Navi mimarisini kullanan oldukça güçlü bir cihaz olacak. Diğer taraftan, Xbox’ın nasıl bir konsol donanımı ile gelecek şimdilik bilinmiyor. Ama Cyberpunk 2077 ve TES 6 dahil olmak üzere birçok oyunun yeni nesili hedef alıyor olması, büyük duyurunun gerçekten de 2019 yılında yapılacağı ihtimalini güçlendiriyor.

https://shiftdelete.net/ps5-cikis-tarihi-call-of-duty-tarafindan-aciklandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri