PS Classic için beklenen indirim geldi!

  • 05 Temmuz 2019
  • 61 kez görüntülendi.
PS Classic için beklenen indirim geldi!

Sony’nin 1994 yılında ilk göz bebeği olarak çıkarttığı PSX (PS1), yıllar sonra tekrar karşımıza çıktı. Ülkemizde de satılan konsol ABD’de indirime girdi. Konsol indirimli olarak satılmaya başlandı. Konsolun 25 dolarlık fiyatı dikkat çekti.

PlayStation kendi stüdyosunu açıyor

Sony, yeni bir oyun ve film stüdyosu açıyor. PlayStation oyun stüdyosu ile birlikte yeni oyunlar geliştirilecek. Hem de mevcut oyunlarını daha iyi bir yere taşıyacak…

PS Classic indirim ile 25 dolara geliyor!

Sony bu ilk konsolun ardından PlayStation 2 Slim, PlayStation 2 Fat (sabit disk takılabilir ve geniş kasa), PlayStation Portable (PSP), PlayStation 3, PlayStation Vita (PS VITA), PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro modellerini piyasaya sürdü.

Ancak, haliyle oyun sevenlerin gözünde tüten ilk konsol hiç unutulmadı. Tekken 1’den 3’e kadar, GTA 1’den Crash Bandicoot gibi efsanevi yapımların ev sahibiydi.

 

Best Buy tarafından yapılan yüzde 75 indirim kapsamında konsol 100 dolar yerine 25 dolara satın alınabiliyor. Best Buy ülkemizde olmadığı için sadece ABD’de geçerli. Ancak, indirimli fiyatlar yurt dışından bu konsolu ülkemize getiren kişilerin fiyatlarda kısa süreliğine indirime gitmesini sağlayabilir.

https://shiftdelete.net/ps-classic-icin-beklenen-indirim-geldi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri