Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pokemon Go oyuncularına kötü haber!

  • 02 Haziran 2019
  • 41 kez görüntülendi.
Pokemon Go oyuncularına kötü haber!

Ülkemizde resmi olarak yayınlanmasa da milyonlarca kullanıcısı olan Pokemon Go, yaratıcısı Niantic Games tarafından Apple Watch kullanıcılarını kapsayan kararını açıkladı.

Pokemon Sleep ile uykuda oyun dönemi

Pokemon şirketi, yeni bir bulut hizmetini ve uykuyu eğlenceye dönüştüren oyununu hayata geçirmeye hazırlanıyor. Yeni duyurulan Pokemon Sleep ile oyun uykuya dahil edilecek.

Pokemon Go, Apple Watch için kullanılabilir olmayacak

Niantic, 1 Temmuz 2019 tarihinden itibaren oyuncuların verilerini Apple Watch ile senkronize edemeyeceklerini açıkladı. Bu değişimin temel sebebi şirketin 2018’de başlattığı Adventure Sync özelliğinden kaynaklanıyor.

Adventure Sync özelliği, kullanıcıların Pokemon Go telefon üzerinden kullanılmadığı zamanlarda kat edilen mesafeyi kaydetmelerini sağlıyor. Oyun iOS Sağlık ve Google Fit ile senkronize edilmesi kullanıcıların haftalık rapor almaları sağlanıyor. Gerçek hayatta alınan mesafelerin oyunla senkronize edilip daha çok Pokemon yakalanması hedefleniyor.

Şirketin destek sayfasında Apple Watch için yapılacak değişikliklerin nedenlerini de açıklandı;

“Adventute Sync; Pokémon eğitmenlerine adımlarını izleme, Buddy Candy kazanma ve Pokémon Yumurtası açma işlemlerini 2 ayrı cihaz yerine tek bir mobil cihazda yapma olanağı sağladığından eğitmenlerin oyunlarını artık 2’ye bölmeleri gerekmeyecek şekilde Adventure Sync’i yeniden düzenliyoruz.” şeklinde açıkladı.

https://shiftdelete.net/pokemon-go-oyuncularina-kotu-haber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri