Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

PlayStation Now oyunları zincirlerinden kurtuluyor!

  • 23 Eylül 2018
  • 127 kez görüntülendi.
PlayStation Now oyunları zincirlerinden kurtuluyor!

Bugünden itibaren PlayStation Now oyunları, internete bağlanma zorunluluğu olmadan da oynanabilecek. Bunun en büyük avantajını PS Now kullanıcıları arasında bağlantı problemi yaşayan kullanıcılar görmüş olacak. Sinir katsayımızın makul seviyelerde kalması ve dualshock cihazlarının sağa sola fırlatılmaktan kurtulması adına oldukça sevindirici bir haberle karşı karşıyayız.

PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı!

Eğer PC’ye hiç çıkmayacak diye bazı oyunları oynamaktan ümidinizi kestiyseniz, size harika bir haberimiz var. Playstation’ın efsane oyunları PC’de ilk kez çalıştırıldı! İşte detaylar.

İnternetten bağımsız olarak sunulan PlayStation Now oyunları için cihazlarımızda yeterli depolama alanının olması gerektiğini unutmamak lazım. Ayrıca, indirilmiş oyunların haftada bir kere PlayStation ağına bağlanıp üyeliğin devamını kontrol etmesi gerektiği de gözden kaçırılmamalı.

PlayStation Now Oyunları 4K çözünürlüğü destekliyor

Cihazlarımıza indirdiğimiz oyunları, stream edilen oyunlarda olduğu gibi 4K çözünürlükle ve 5.1 ses desteğiyle oynayabileceğiz.

The Last of Us, Until Dawn, God of War, Uncharted gibi oyunların da kullanıma sunulduğu PS Now sistemi sevilen indie oyunlara da ev sahipliği yapıyor.

Eylül ayında çevrimdışı oyun desteği sunulacağını açıklayan Sony henüz bu özelliği PS Now uygulamasına sahip tüm üyelerinde aktifleştirmedi. Bu da gösteriyor ki önümüzdeki bir hafta içerisinde PS Now kullanıcılarının tamamı bu hizmetten faydalanmaya başlayabilecekler.

Bağlantı problemi yaşamak istemeyen kullanıcılar yanında bant genişliklerinin çoğunu PS Now sistemine mahkum etmek istemeyen kullanıcıların da bu haberden memnun olacağı ortada.

Xbox’ın Game Pass sistemi ile rekabet halinde olan PS Now sisteminin gelecekte hangi yeniliklere kapı aralayacağı da merak konusu. Cloud gaming diyebileceğimiz stream üzerinden sunulan oyun üyelikleri konsol üreticilerini memnun edebilecek bir potansiyele de sahip. Örneğin düşük donanım özellikleriyle 2020’de sunulması planlanan Xbox Scarlett Cloud konsoluyla, sadece stream şeklinde sunulan oyunlara olanak vermesi planlanıyor.

Üzülerek hatırlatmakta fayda var: PS Now sistemi henüz ülkemizde hizmete sunulmuş değil.

Stream oyun üyeliklerinin geleceğiyle ilgili siz neler düşünüyorsunuz?

https://shiftdelete.net/playstation-now-oyunlari-zincirlerinden-kurtuluyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri