Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nintendo’yu Türkiye’ye getirecek CD Media’dan yeni haberler var!

  • 11 Temmuz 2018
  • 108 kez görüntülendi.
Nintendo’yu Türkiye’ye getirecek CD Media’dan yeni haberler var!

Video oyunları, yazılım ve donanım satış, pazarlama ve dağıtım alanlarında 25 yıllık deneyime sahip olan CD Media Türkiye ofisine Ülke Müdürü olarak Levent Ertoğlu atandı.

Nintendo Switch Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Nintendo Switch Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapıyor. Peki, yurtdışından alınan Nintendo Switch’in garantisi Türkiye’de geçerli olacak mı? Nintendo Switch fiyatı ne kadar olacak?

CD Media Türkiye Ülke Müdürü olarak göreve başlıyor

1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü bitiren Levent Ertoğlu, aynı sene iş hayatına Teknosa’da Ürün Müdürü olarak başladı. Sonrasında sırasıyla Sony, Microsoft ve Hasbro Türkiye ofislerinde pazarlama ve satış yöneticiliği görevlerini üstlendi. 2000 yılında Hoover, 2008 yılında Sony VAIO ve 2012 yılında Xbox 360 lansmanlarının organizasyonunda görev aldı.
Oyun, Eğlence ve Tüketici Elektroniği sektörlerinde 15 yıla varan tecrübesi bulunan Ertoğlu, geçtiğimiz Mayıs ayına kadar Hasbro’da Kanal Satış Yöneticiliği yaptı ve Nintendo ve Take2 markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenen CD Media’nın Haziran ayı itibariyle Türkiye Ülke Müdürü pozisyonuna seçildi.

Macera ve korku oyunları oynamayı ve seyahat etmeyi seven, evli ve iki çocuk babası olan Levent Ertoğlu, CD Media bünyesine katılmış olmanın heyecanını ise şu sözlerle belirtiyor:

“CD Media Türkiye olarak, Nintendo ve Take2 markalarının Türkiye’de hak ettiği şekilde yer alması için çalışacağız. Çalıştığımız markalarla birlikte sektördeki ilk 3 firmadan biri olmayı hedefliyoruz. Oyun konsolu özelinde ise orta vadede liderliği zorlayacağız. Türkiye’de video oyun pazarının büyüklüğü yaklaşık olarak 2 milyar TL. Genç nüfusun yoğun olduğu ülkemizde daha gidecek çok yol var. Öncelikli hedefimiz de Türk oyun severlerine tüm dünya ile aynı anda geniş yelpazeli bir ürün gamı sunmak olacak.”

https://shiftdelete.net/nintendoyu-turkiyeye-getirecek-cd-mediadan-yeni-haberler-var

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri