Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NASA yöneticisinden ürpertici uzaylı açıklaması!

  • 07 Şubat 2019
  • 349 kez görüntülendi.
NASA yöneticisinden ürpertici uzaylı açıklaması!

Bilinmeyen ve tanımlanmayan şeyler çoğunlukla çekici gelir. Bu konulardan en ilgi çekici olanı ise bildiğiniz üzere uzaylılar. Peki, binlerce komplo teorisine konu olan uzaylılar gerçek mi? Gerçekten gezegenimizi ziyaret ettiler mi? Bu sorular birçok kişi tarafından merak edilirken, NASA yöneticisi Thomas Zurbuchen‘den ürpertici bir uzaylı açıklaması geldi.

ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!

Amerika’nın herkesten sakladığı ve UFO belgeleri, bir soru önergesi yoluyla gün yüzüne çıkartıldı. İşte, karşınızda ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri!

NASA yöneticisinden uzaylı açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde, hatırlarsanız ABD tarafından sır gibi saklanan UFO belgeleri gün yüzüne çıkartılmıştı. Belgeler ile beraber milyonlarca doları UFO araştırmaları için ayırdıklarını resmi olarak açıklayan ABD, gündeme bomba gibi düşmüştü.

Şimdi de, NASA yöneticisi Thomas Zurbechen, uzaylıların var olma ihtimalinin sanıldığından daha yüksek olduğunu belirtti.

Yapmış olduğu uzaylı açıklaması ile beraber gündem konusu olan Zurbechen, Dünya dışında yer alan bir galakside daha gelişmiş bir canlı formunun olabileceğini belirtiyor.

Bununla birlikte, Dünya‘nın Samanyolu Galaksisine oranla oldukça küçük olduğunu da vurgulayan NASA yöneticisi, uçsuz bucaksız bu evrende yalnız olma ihtimalimizin oldukça düşük olduğunu da düşünüyor.

Dünya dışındaki hayat ile ilgili, şimdilik elle tutulabilir bir veriye ulaşamadıklarını da söyleyen yönetici ayrıca bu çalışmaların daha uzun yıllarca devam edeceğini de vurguluyor.

Şimdilik, asıl hedeflerinin Dünya’nın yaşanabilirliğini korumak olduğunu söyleyen yönetici bir diğer açıklamasında ise bizden milyarlaca ışık yılı uzaklıkta olan ve bizden daha gelişmiş bir teknolojiye sahip olan ırkı günümüz teknolojisiyle bulmamızın da imkansız olduğunu da özellikle belirtiyor.

https://shiftdelete.net/nasa-yoneticisinden-urpertici-uzayli-aciklamasi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri