Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NASA önemli bir Mars kanıtı sunacak!

  • 06 Haziran 2018
  • 48 kez görüntülendi.
NASA önemli bir Mars kanıtı sunacak!

NASA’nın Mars merakı bitecekmiş gibi görünmüyor. Kızıl gezegeni uzun süredir rahat bırakmayan uzay ajansı, yeni ekipmanların tanıtılmasından sadece birkaç gün sonra, önemli bir bulgu için basın konferansı düzenliyor. NASA elinde yeni bir Mars kanıtı olduğunu söylüyor!

NASA’nın yeni Mars kanıtı ne hakkında?

Juno uzay aracı için karar verildi!

Jüpiter’in yörüngesinde bulunan Juno uzay aracı için son bir aylık çalışma süresinde girilmişti. Ancak alınan yeni bir kararla, Juno uzay aracı için görev süresi uzatıldı.

7 Haziran’da düzenlenecek olan basın konferansı, önemli ve özel bir bulguyu tartışmak üzerine olacak.

“Medya ve halk 7 Haziran’da saat 14:00‘da düzenleyeceğimiz konferansa sorularını sormak için davetliler. Yeni Mars araştırmaları sonucunda elde ettiğimiz bulguları sizlerle paylaşacağız. Bu sonuçlar bizim canlı yayınımıza kadar ambargo altında olacak.”

Elbette şimdilik ne olduğunu ve NASA’nın neyi amaçladığını bilmiyoruz. Açıklanacak bilgilerin ne üzerine olduğu hakkında birkaç iyi teorimiz olsa da, uzay ajansının herkesin hevesini kursağında bırakma gibi bir ihtimal de bulunuyor.

Ama bu toplantının yeni sonda yöntemlerinin denenmesinden çok kısa bir süre sonra düzenleniyor olması da çok düşündürücü.

Elbette yer altında yaşayan bir Mars uygarlığı gibi açıklama bu yüzden beklemiyoruz. Daha çok yer altında bulunabilecek su kaynaklarına dair bir konferans olacaktır. Canlı yayının TSİ 7 Haziran 21:00‘da düzenleneceğini de belirtelim.

https://shiftdelete.net/nasa-onemli-bir-mars-kaniti-sunacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik