Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Microsoft yeni Windows 10 önizlemesini yayınlandı!

  • 11 Mart 2019
  • 483 kez görüntülendi.
Microsoft yeni Windows 10 önizlemesini yayınlandı!

Microsoft, Windows 10 için Nisan 2019 tarihinde güncelleme çıkaracağını açıklamıştı. Öncesinde, bugün, dokuz hata düzeltmesi içeren yeni bir Windows önizlemesi yayınladı.

En son güncellemesini 1 Mart tarihinde sadece test kullanıcıları için kullanıma açan Microsoft, şimdi dokuz hata düzeltmesi birden içeren yeni Windows sürümünün önizlemesini yayınladı. Yeni önizleme ile mevcut yapı numarası olan 18348, üç numara birden yükselerek 18351’e çıkıyor.

Sonraki Windows 10 güncellemesi Nisan ayında

Windows sürekli geliştiriliyor, düzenli olarak yeni özellikler ekleniyor, hata düzeltmeleri yapılıyor. Microsoft, Windows için şu ana kadar altı ana güncelleme yayınladı. Nisan ayında yapılacak bir sonraki güncellemenin Nisan 2019 güncellemesi olarak adlandırılıp adlandırılmayacağını henüz bilmiyoruz. Ancak, yeni çıkacak sürümün Windows 10 1903 olacağını biliyoruz.

Windows’un güncellemeleri sizce yeterli mi? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Microsoft Windows Lite geliyor!

Geçtiğimiz hafta Lite OS ile gündeme gelen Microsoft, son çıkan iddialara Windows Lite adıyla kullanıma sunulacak. Bakalım Microsoft Windows Lite neler sunacak?

https://shiftdelete.net/yeni-windows-10-onizlemesi-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri