Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Microsoft: son Windows 10 güncellemesini kaldırın!

  • 17 Mart 2019
  • 212 kez görüntülendi.
Microsoft: son Windows 10 güncellemesini kaldırın!

En son yapılan KB4482887 kodlu Windows 10 güncellemesinin işletim sisteminin bazı sorunlarına çare olması gerekiyordu. Ancak pek de istenildiği gibi olmadı. Güncelleme yapan bir çok kişi işletim sisteminin en son sürümünün oyunlarda ve farelerde performans sorunlarına yol açtığını fark etti. Microsoft da bu sorunu kabul etti ve bir düzeltme üzerinde çalıştığını açıkladı.

Microsoft kullanıcıların bu güncellemeyi yükledikten sonra bazı oyunları oynarken grafik ve fare performansında düşüş yaşayabildiğini açıkladı. Gelen raporlara göre, bu güncellemenin daha eski oyunlarda da performans sorunlarına neden olduğu, Call of Duty 4 ve Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncularının da benzer şikayetlerde bulunduğu belirtildi.

Yeni Windows 10 önizlemesi yayınlandı!

Microsoft, Windows 10 için Nisan 2019 tarihinde bir güncelleme yapacağını açıklamıştı. Öncesinde, bugün, dokuz hata düzeltmesiyle yeni bir Windows 10 önizlemesi yayınladı.

Microsoft, son Windows 10 güncellemesinin kaldırmasını istedi!

Şirket, bir çözüm üzerinde çalıştığını ve gelecek bir sürümdeki güncelleme ile sorunun çözüleceğini ekledi. Kullanıcıların, performansı yeniden kazanmak için kısa vadeli bir çözüm olarak KB4482887’yi kaldırabileceğini söyledi.

Burada KB4482887‘nin Windows 10 için birkaç iyileştirme getirdiğini de belirtmek gerekiyor. Söz konusu sorun oyunlar dışında hiçbir yerde kendini göstermedi. Bu yüzden bilgisayarında oyun oynamayan kullanıcılar için endişelenecek bir durum söz konusu değil.

https://shiftdelete.net/microsoft-son-windows-10-guncellemesini-kaldirin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri