Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi!

  • 12 Aralık 2018
  • 111 kez görüntülendi.
Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi!

Microsoft, bugün Microsoft Office‘in macOS versiyonu için yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte, kullanıcılara Karanlık Mod dahil olmak üzere birçok yeni özelliği kullanıma sundu.

Microsoft Office ikonları yeniden tasarlanıyor!

Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte Microsoft Office uygulamaları için tasarlanan yeni ikonlar gözler önüne serildi. İşte baştan aşağıya yenilenen Microsoft Office ikonları!

Microsoft Office macOs sürümü için Karanlık Mod müjdesi!

Bugün macOS Mojave sürümü için yayınlanan Office 16.20.0 güncellemesi, Karanlık Mod dahil olmak üzere birkaç önemli özelliği de beraberinde getirdi. Yayınlanan güncellemenin notlarına baktığımız da ise Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint ve Outlook hizmetlerini macOS Mojave ile daha uyumlu bir hale getirildiği belirtiliyor.

Böylece uygulamada yaşanılan performans sıkıntılarını gideren Microsoft, diğer Apple ürünlerinin de Office uygulamaları ile daha uyumlu bir şekilde çalışmasına da olanak sağlıyor.

Bunun haricinde ise Word, Excel, PowerPoint ve Outlook hizmetleri için macOS Mojave ile birlikte tanıtılan Karanlık Mod’da uygulamaya entegre edildiğini belirtelim. Böylece macOS kullanıcıları, istedikleri zaman ”Ayarlar” kısmından uygulamanın temasını rahatlıkla değiştirebilecekler.

Karanlık temaya ek olarak, bir diğer önemli önemli yenilik ise PowerPoint uygulamasında bizleri karşılıyor. Kullanıcılara sunulan yeni özellik ile birlikte, artık iPhone üzerinden çekilen fotoğraflar direkt olarak PowerPoint uygulamasına rahatlıkla eklenebiliyor.

Microsoft Açık Kaynak Zirvesi ile açık kaynak tutkunları bir araya geldi!

Microsoft’un Linux’la başlayan açık kaynak serüveni dünyanın en büyük açık kaynak geliştirici ekosistemi Github’un da eklenmesiyle güçlenmeye devam ederken Microsoft Türkiye, bu yıl ikinci Açık Kaynak Zirvesi’ni 11 Aralık’ta gerçekleştirdi. TechInside’ın haberine göre, zirvenin katılımcıları açık kaynak dünyasındaki yeni gelişmeleri ve başarılı açık kaynak projelerini paylaşıp …

Microsoft Office 2019 özellikleri neler sunuyor?

Üretkenlik paketinin yeri sürümüyle ayrıca Word, Excel, PowerPoint, OutlookProject, Visio, Access ve Publisher için çeşitli yenilikler de kullanıcılara sunuldu.

Microsoft’un kullanıcılara sunduğu yeniliklerin arasında tüm Office uygulamalarına taşınabilecek bir şerit ve kalem kutusu özelleştirmeleri de yer alıyor. Yeni sürümle birlikte Word için de önemli özellikler sunulmuş durumda.

Yeni sürüm, Word’e odaklanma modunu, erişilebilirlik iyileştirmelerini ve bir tercümanı da beraberinde getiriyor. PowerPoint içinse yeni sürümle birlikte Morph geçişleri, SVG ve 3D model, 4K çözünürlükteki videoların dışa aktarımı ve dahili tıklamalı dizileri oynatma özelliklerinin kullanıcılara sunulduğunu görmekteyiz.

Söz konusu bu güncelleme Microsoft Office 365 abonelerine ve Mac için lisanslı Office 2019 kullanıcılarına sunulduğunu da belirtelim.

https://shiftdelete.net/microsoft-office-icin-karanlik-mod-mujdesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri