Maserati’nin hibrit aracı için tarih verildi

  • 31 Ocak 2020
  • 22 kez görüntülendi.
Maserati’nin hibrit aracı için tarih verildi

Son dönemde, otomotiv şirketlerinin elektrikli ya da hibrit araç teknolojileri için yaptığı yatırımlar ve çalışmalar artıyor. Bu geçiş döneminde Maserati de harekete geçti. Maserati’nin hibrit aracı üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda bunu duyuracağı ortaya çıktı.

Yerli otomobil fiyatı ile ilgili yeni açıklama CEO’dan!

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, otomobil basınından isimlerle bir araya geldi. Düzenlenen bu toplantıda yerli otomobil fiyatı ile ilgili yeni bir açıklama da geldi…

Maserati’nin hibrit aracı Pekin’de görücüye çıkabilir

Çin’in başkentinde düzenlenen Pekin Otomobil Fuarı için heyecan verici bir bilgi ortaya çıktı. Maserati’nin hibrit aracı için tarih 21 Nisan olarak işaret ediliyor. Firmanın aracını Pekin’deki fuarda görücüye çıkarması bekleniyor.

Hibrit araç için yakın bir zaman ön görülürken, firmanın tam elektrikli araçları için otomotiv meraklılarının biraz daha beklemesi gerekecek. Marka; tamamen elektrikli spor otomobilleri, GranTurismo ve GranCabrio için sırasıyla 2021 ve 2022’yi hedefliyor.

Satış istatistikleri Maserati’yi değişime itti

Firmanın bu dönüşüme katılması için itici güç satış rakamları oldu. Markanın Çin’deki satışları 2019’da yüzde 27’lik bir düşüş yaşadı. Şirket de bu istatistiği değiştirmek hibrit ve elektrikli araç teknolojisine yöneliyor.

Hibrit ve elektrikli araç tarafında ise rekabet her geçen güç daha da kızışmaya devam ediyor. Maserati’nin bu rekabette nasıl konumlanacağını da ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

https://shiftdelete.net/maserati-hibrit-araci-icin-tarih-verildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri