Koronavirüs sebebiyle MWC’ye katılmayan markalar

  • 11 Şubat 2020
  • 60 kez görüntülendi.
Koronavirüs sebebiyle MWC’ye katılmayan markalar

Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan Mobil Dünya Kongresi 2020‘ye hazırlık son hızla devam ederken birçok şirket bu fuara katılamayacağını belirtti. Koronavirüsün yayılmasından dolayı katılamayacağını belirten bu markalar arasında, en önemli teknoloji firmaları da yer alıyor. Koronavirüs Mobil Dünya Kongresi’nin heyecanını azaltıyor.

PUBG Mobile için koronavirüs engeli

PUBG Mobile yeni güncellemesi 0.17.0 ile 12 şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkacaktı. Yeni yayınlanan bilgilere göre bu güncelleme tarihi koronavirüs engeline takılmış gibi duruyor.

Koronavirüs Mobil Dünya Kongresi’nin heyecanını azaltıyor

Koronavirüs yüzünden birçok marka Mobil Dünya Kongresi’ne katılım göstermeyeceğini açıkladı. Bu markalar arasında Sony, LG ve MediaTek gibi şirketler yer alıyor. İşte o markalar:

– Sony
– Vivo
– Amazon
– Intel
– MediaTek
– TCL
– LG
– Ericsson
– Nvidia

Sony, Vivo, TCL ve LG gibi markalar, her yıl Mobil Dünya Kongresi’nde aktif olarak yer alıyor ve genelde yeni akıllı telefon modellerini duyuruyorlardı. Ancak anlaşılan bu markalar, yeni telefonlarını resmi olarak lanse etse de ürünlerini Mobil Dünya Kongresi’nde göstermeyecek.

Ancak Xiaomi, yaptığı açıklama ile birlikte MWC 2020‘de yer alacağını kesin olarak doğruladı. Ayrıca yaptığı açıklamada bazı yeni ürünlerini ve akıllı telefon modellerini duyuracağını belirtti.

Şimdilik katılmayacağını açıklayan markalar bu kadar olsa da ilerleyen zamanlarda daha fazla markadan bu şekilde açıklama gelebilir. 24 ila 27 Şubat arasında gerçekleşecek olan etkinliğe katılmayan şirketlere rağmen birçok şirketin yine katılım göstermesi bekleniyor.

https://shiftdelete.net/koronavirus-sebebiyle-mwc-ye-katilmayan-markalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri