Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Katlanabilir iPad konsept tasarım ile karşınızda!

  • 05 Mart 2019
  • 86 kez görüntülendi.
Katlanabilir iPad konsept tasarım ile karşınızda!

Geçtiğimiz günlerde Apple‘ın kurucularından Steve Wozniak, katlanabilir telefon konusunda geç kaldıklarını dile getirmişti. Son gelen bilgiler Apple’ın bir katlanabilir iPhone üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bununla birlikte gündeme bomba bir iddia daha düştü. Katlanabilir cihazlara hızlı giriş yapmak isteyen Apple, katlanabilir iPad üzerinde çalışıyor olabilir. Ünlü endüstriyel tasarımcı Roy Gisling tarafından tasarlanan katlanabilir iPad konsept tasarım ile karşınızda!

Apple katlanabilir telefon konusunda endişeli!

Apple katlanabilir telefon konusunda herhangi bir adım atmayan şirketlerden birisi. Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, katlanabilir telefon endişelerini dile getirdi.

Katlanabilir iPad konsept tasarım ile karşınızda!

Foldable News için çalışan Roy Gisling, yeni söylentilere yönelik tasarımını yayınladı. Tasarım sürecinde alınan patentten yola çıkan Gisling, katlanabilir iPad modelinin neye benzeyebileceğini kullanıcılara aktardı. Samsung ve Apple‘ın katlanabilir ekranlar için yaptığı görüşmeler, bu iddiaları güçlendirmek için yeterli bir sebep gibi gözüküyor. Aktarılan bilgilere göre Samsung Display, Apple’a 7,2 inç büyüklüğünde bir ekran gösterdi. Bu ekran boyutu, Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold‘un ekranından daha büyük.

Yukarıda gördüğünüz görüntü, yayınlanan konsept tasarıma ait. Ekranın tam ortasından katlandıktan sonra oluşan klavye alanı, eski klavyeli telefonları da anımsatmıyor değil. Yeni konseptle ilgili aktarılan bilgiler, katlanabilen iPad’in ‘eksiksiz bir istasyonu‘ olacağını belirtiyor. Ancak taşıma sırasında kolaylık sağlaması için bükülebileceğini de aktarıyor. Yine de Apple’ın katlanabilir bir iPad ya da iPhone tanıtması için, hala biraz erken olduğu söylenebilir.

https://shiftdelete.net/katlanabilir-ipad-konsept-tasarim-ile-karsinizda

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri