iOS 14 güncellemesi alacak cihazlar sızdırıldı

  • 27 Ocak 2020
  • 71 kez görüntülendi.
iOS 14 güncellemesi alacak cihazlar sızdırıldı

Şirketin yeni işletim sistemini Haziran ayındaki WWDC etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Yeni çıkacak işletim sistemi bazı söylentiler ile gündeme geldi. İddialara göre iOS 14 cihaz desteği konusunda kullanıcı odaklı olacak. iPadOS, yakın zamanda ayrı bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkmıştı. iPadOS 14 cihaz desteği ile ilgili de iddialar mevcut. Hem iPadOS 14 hem de iOS 14 güncellemesi alacak cihazlar sızdırıldı.

iOS 13 gizlilik konusunda daha başarılı!

Yayınlanan iOS 13 güncellemesi ile birlikte gizliliğe dair bazı yeniliklerin somut sonuçlar elde ettiğini gösteren rakamlar açıklandı. iOS 13 gizlilik konusunda daha başarılı!

iOS 14 cihaz desteği konusunda kullanıcı odaklı olacak

Apple, her yeni işletim sisteminde birkaç nesil önceki cihazları güncellemeden muaf tutuyor. Örneğin, iOS 12 güncellemesi alan iPhone 5S modeli iOS 13 güncellemesi almamıştı. Bu yıl şirketin farklı bir stratejiyle hareket edeceği iddia ediliyor.

iPhonesoft adlı sitenin iddialarına göre, iPhone 6s de iOS 14 güncellemesi alabilecek. Geçtiğimiz yıl hayatımıza giren iPadOS işletim sisteminde ise güncelleme konusunda herhangi bir değişiklik olmayacağı söylentiler arasında yer alıyor.

iOS 14 güncellemesi alacak cihazlar

iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPod touch (7. nesil) modellerinin güncelleme alacağı söyleniyor.

iPadOS 14 hangi cihazları destekleyecek?

iPadOS 14 cihaz desteği konusunda iOS 14 gibi cömert olmayacak. Eski cihazlara olan desteğin kesileceği tahmin ediliyor.  12.9 inç iPad Pro, 11 inç iPad Pro, 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad (7. nesil), iPad (6. nesil), iPad (5. nesil), iPad mini (5. nesil), iPad Air (3. nesil) modellerinin güncelleme alması bekleniyor. Daha eski cihazlar iPadOS 14 güncellemesini alamayacak gibi görünüyor.

Android ve iOS için bir oyunun fişi çekiliyor!

App Store ve Google Play Store her geçen gün yeni oyunlar ekleniyor, bazı oyunlar ise kaldırılıyor. Bu oyunlardan biri daha açıklandı. EA Tetris oyununun kaldırılacağı tarihi açıkladı. ..

Yeni iOS 13 özelliğini milyonlarca kişi tercih etti!

Apple’ın Eylül ayında kullanıcılarla buluşturduğu iOS 13 onlarca farklı yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Yeni iOS 13 özelliği: konum takip uyarısı kullanıcıları sevindirdi, geliştiricileri üzdü.

 

https://shiftdelete.net/ios-14-guncellemesi-alacak-cihazlar-sizdirildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri