Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

iOS 13 ile iPhone XI böyle görünecek!

  • 07 Şubat 2019
  • 90 kez görüntülendi.
iOS 13 ile iPhone XI böyle görünecek!

iPhone XI‘ın tanıtılmasına daha 8 ay gibi bir süre olsa da, yeni iPhone modelleri ile ilgili yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Şimdi de, iOS 13 ile çalışan iPhone XI tasarımları ortaya çıktı. İşte, iPhone 11, iOS 13 ile böyle görünecek!

Galaxy Note 10 için çok konuşulacak iddia!

20 Şubat’ta tanıtılacak olan Galaxy S10 modelleri ile sık sık gündeme gelen Samsung, şimdi de Galaxy Note 10 modeli için ortaya atılan kameralı S-Pen iddiası ile gündemde.

iOS 13 ile çalışan iPhone XI tasarımları ortaya çıktı!

PhoneArena tarafından hazırlanan iPhone XI tasarımlarından da görebileceğiniz üzere, Apple bu yıl iOS 13 ile beraber Karanlık Mod özelliğini kullanıcılara sunacak.

Son zamanlarda Karanlık Mod özelliği ile sık sık gündeme gelen iOS 13 bu sefer ise yeni iPhone modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Hemen yukarıdaki kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz gibi, yeni iOS sürümünün karanlık tema ile nasıl görüneceğine tabiri caizse bir ön izleme atıyoruz.

PhoneArena‘nın hazırlamış olduğu bu render görsellerinde ayrıca, iPhone 11’in tasarımı da yeniden gözler önüne seriliyor. Daha önceden yapılan sızıntılarla yola çıkarak hazırlanan render görsellerinde bizleri, bir önceki nesil iPhone modellerinden daha küçük bir ekran çentiği de karşılıyor.

Bunun haricinde, LG V40‘dan aşina olduğumuz yatay şekilde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumuna da taslak görsellerinde yer verilmiş. Fakat Apple‘a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, söz konusu bu tasarımın daha ön planda olduğunu da özellikle belirtelim.

Görselleri değerlendirmeye devam edecek olursak, bir diğer dikkat çeken unsurda yeni iPhone modelinin ekran çentiği olarak karşımıza çıkıyor. Ekran çentiğini hakkında yorum yapan birçok kullanıcı, söz konusu tasarımın estetik durmadığını belirtiyor. Tabii, tüm bu paylaşılan görsellerin bir taslaktan ibaret olduğunu da unutmamak gerek.

iOS 13‘ün Karanlık Mod özelliği sayesinde ekran çentiğini görünmez hale getiren Apple, bu özellik sayesinde kullanıcılarına ayrıca, tamamen ekrandan oluşan bir telefon hissi de veriyor.

Eski iPhone ve iPad modelleri için üzücü haber!

Tüm bunların haricinde, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre, yeni iOS sürümünün eski iPhone veya iPad modellerine sunulmaya belirtilmişti.

Paylaşılan raporda,  2016 yılından önce satışa sunulan tüm iOS cihazlar, iOS 13 güncellemesini almayacağı öne sürülmüştü.

Son olarak, yukarıdaki kaydırmalı görsellerden iOS 13 ile çalışan iPhone XI tasarımlarını da inceleyebilirsiniz. Son olarak, siz bu yeni iPhone ve iOS sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili fikirlerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/ios-13-ile-iphone-xi-boyle-gorunecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri