iOS 13.2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

  • 08 Kasım 2019
  • 90 kez görüntülendi.
iOS 13.2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Son dönemde güncellemeler konusunda oldukça hızlı hareket eden Apple, iOS 13.2.2 sürümünü yayınladı. Bunun detaylarına geçmeden önce, “henüz iOS 13.2.1 yayınlanmadı?” sorunuza doğrudan cevap vermek isteriz.

Apple bu sürümü geçen hafta sadece HomePod için yayınladı. HomePod 13.2 sonrasında bazı kullanıcıların ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalması nedeniyle HomePod 13.2.1 sürümü yayınlandı. Yani, bu sürüm iPhone için pas geçildi.

iOS 13.3 Beta 1 yayınlandı! İşte yenilikler

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro’yu tanıtması ve iOS 13.2 sürümünü yayınlamasının üzerinden bir hafta geçti. Bu kez iOS 13.3 Beta 1 geliştiricilere sunuldu.

iOS 13.2.2 güncellemesi yayınlandı

iOS 13.2.2’ye dönecek olursak: arka planda çalışan uygulamalarda ve birden fazla uygulama çalıştırıldığında yaşanan sorunun giderilmesi herkesi sevindirdi. Zira, iOS 13.2’yi yükleyen kullanıcılar ciddi bir RAM sorunu ile karşı karşıya kaldı.

RAM yönetimindeki hata nedeniyle arka planda birden fazla uygulama çalıştırıldığında kapanıyordu. Buna ek olarak bir telefon görüşmesi sonrasında iPhone’daki sinyalin geçici olarak kesilmesine neden olan sorun giderildi.

Bazı aksesuarlarda şarj işleminin kesintiye uğramasına neden olan sorunda bu güncelleme ile ortadan kaldırıldı. Sunulan yenilikler tam olarak şu şekilde;

Bunun yanı sıra Apple’ın iOS 13.3 için çalışmalara başladığını hatırlatmak isteriz. iOS 13.2.2 güncellemesini yüklemek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip etmeniz yeterli.

https://shiftdelete.net/ios-13-2-2-guncellemesi-cikti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri