iOS 12.4.4 yayınlandı! Eski iPhone ve iPad’lar için!

  • 16 Aralık 2019
  • 87 kez görüntülendi.
iOS 12.4.4 yayınlandı! Eski iPhone ve iPad’lar için!

iOS 13.3 güncellemesini dün kullanıcılar ile buluşturan Apple, iOS 12.4.4 ile eski iPhone ve iPad modellerini unutmadı. iOS 13’e güncellenmeyen cihazlar için herhangi bir yeni özellik kullanıma sunulmasa da, güvenlik ihmal edilmiyor.

iOS 12.4.4 güncellemesi: iPhone 6 ve iPhone 5s‘in yanı sıra 1. jenerasyon iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini 3 ve iPod Touch 6 için yayınlandı. Güncelleme notunda belirtilen tek detay bunun önemli bir güvenlik güncellemesi olduğu.

iOS 13.3 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Apple’ın son günlerde merakla beklenen iOS 13.3 güncellemesi yayınlandı. Birçok hatayı ortadan kaldıran iOS 13.3 aynı zamanda iletişim sınırlama gibi yeni özellikleri getiriyor.

iOS 12.4.4 güncellemesi yayınlandı

Yaklaşık 60 MB boyutunda olan güncellemeyi yukarıda saydığımız cihazlara sahip kullanıcıların yüklemesi şiddetle tavsiye ediliyor. Bazı iPhone ve iPad kullanıcıları çeşitli gerekçeler ile eski iOS sürümlerinde kalmayı tercih ediyor.

Bu durumun cihazınızı güvenlik açıklarına karşı savunmasız bıraktığını hatırlatmak isteriz. Bu nedenle hem Android hem iOS işletim sisteminde yayınlanan güncellemeleri yüklemek büyük önem taşıyor.

iPhone 5 kullanıcıları iOS 13 konusunda şirketi eleştirmiş olsa da, Apple’ın güncelleme konusunda kullanıcıları yalnız bırakmadığını herkes biliyor. iPhone 5, 2013 yılının Eylül ayında piyasaya sürüldü. Yani, altı yıllık bir cihaz olmasına rağmen yayınlanan güncellemeler ile güvende kalması sağlanıyor.

https://shiftdelete.net/ios-12-4-4-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri