Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Instagram’da önemli değişiklik!

Instagram profillerinde yer alan hakkında bölümü bugünden itibaren elden geçiriliyor ve artık birçok bilgi paylaşılabilir hale geliyor.

  • 22 Mart 2018
  • 135 kez görüntülendi.
Instagram’da önemli değişiklik!

Instagram profillerinde yer alan hakkında bölümü bugünden itibaren elden geçiriliyor ve artık birçok bilgi paylaşılabilir hale geliyor. Bundan önce yalnızca internet sitesi paylaşımları ve düz yazı kabul eden hakkında bölümü artık hashtag’ler ve başka profillere yönlendirmeleri de kabul edecek.

Instagram güncellemesi ne zaman?

Bugün  yapılan açıklamayla birlikte profil sayfalarında yapılacak değişiklik tanıtılırken, güncellemenin kullanıcılara dağıtılmaya başlandığı da belirtildi. Yani hem iOS hem de Android cihazlarınızda uygulamayı güncelleyerek bu yeni özelliğe erişebilirsiniz.

Tabii bahsetmemiz gereken bazı noktalar da var. Örneğin profilinizde başka bir Instagram hesabına yer vermek isterseniz, o kişinin profilinde bir uyarı bildirimi yer alacak. Bu sayede de istenmeyen kişiler tarafından rahatsız edilmenin önüne geçilecek.

Eğer karşı taraf sizin talebinizi kabul ederse, sorunsuz bir şekilde onun profilinde sizin sayfanıza Mention atılmış olacak. Fakat siz bu isteği reddederseniz, Mention ortadan kalkacak. Yine de “@xxx” şeklinde sizin kullanıcı adınız yer alan bir yazı diğer profilde görünmeye devam edecek.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/instagram-da-onemli-degisiklik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri