Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Instagram’a beklenen özellik geri geliyor!

Instagram’ın Facebook tarafından satın alındıktan sonra değiştirilen algoritması yeniden eski haline dönüyor ve kronolojik gösterim geri geliyor.

  • 13 Mart 2018
  • 134 kez görüntülendi.
Instagram’a beklenen özellik geri geliyor!

Instagram’ın Facebook tarafından satın alındıktan sonra değiştirilen algoritması yeniden eski haline dönüyor ve kronolojik gösterim geri geliyor. Yani uygulamada artık en son paylaşılan fotoğraflar eskiden olduğu gibi önce gösterilecek.

Instagram neden bu kararı aldı?

Öncelikle Instagram’ın bu kararı kendisinin vermediğini belirtelim. Uzun süredir kullanıcılar tarafından ciddi anlamda şikayet alan yeni algoritma yüzünden uygulamadan uzaklaşma noktasına gelen birçok kullanıcı oldu.

Yeni algoritma en son takip ettiğiniz ya da yakın zamanda etkileşime girdiğiniz kullanıcıların gönderilerini ön plana çıkarırken, diğer kişilerin paylaşımlarını ise listenin en altlarına doğru itiyordu. Bu da birçok kişinin paylaşımlarının görüntülenememesine yol açıyordu.

Kullanıcılardan gelen yoğun talep üzerine bugünden itibaren eski algoritmanın beta testleri başlatıldı ve oldukça sınırlı sayıda kullanıcı ile bu testler bir süre daha devam edecek. Eğer testlerde ciddi problemlere rastlanmazsa, yakın zamanda uygulamanın sevdiğimiz hali geri dönecek.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/instagram-beklenen-ozellik-geri-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri