Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Instagram video sürelerini uzatacak!

  • 06 Haziran 2018
  • 55 kez görüntülendi.
Instagram video sürelerini uzatacak!

Popüler sosyal medya platformlarından Instagram, kullanıcılarını oldukça sevindirecek bir yeniliğe imza atıyor. Normalde sadece 1 dakika olan Instagram video süresi için ciddi bir artış gündemde. İşte Instagram yenilikleri hakkında detaylar.

Instagram yıllardır beklenen özelliği sunuyor!

Instagram kullanıcılarının uzun zamandır beklediği bir özellik sonunda kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Instagram sessize alma özelliği ile gönderilerinden bıktığınız kişileri takibi bırakabileceksiniz.

Instagram video sürelerini 1 saate çıkartıyor!

Facebook çatısı altında kullanıcılarına hizmet vermeyi sürdüren Instagram, kullanıcılarının 1 saat uzunluğundaki videolar yüklemesine izin vermek için hazırlanıyor. Hatta şirketin içerik üreticileri ve yayıncılar ile geçtiğimiz haftalarda görüşmeler yaptığı söyleniyor.

Instagram fotoğrafları nasıl korunur?

Instagram’da sürekli olarak fotoğraflarımızı ve videoları paylaşıyoruz. Peki, Instagram fotoğrafları nasıl korunur? Paylaştığımız içeriklerin, başkaların tarafından kullanılması nasıl engellenir?

Şirket platformuna içerik sağlayabilecek bu kişilerin, kendileri için uzun süreli videolar hazırlayıp hazırlamayacakları ile ilgili olarak görüşmüş durumda. Ek olarak, şirketin şu an için dikey videolar yayınlamaya odaklandığı ancak bu durumun özellik sunulmadan önce değişebileceği de iddialar arasında yer alıyor.

Bu arada Instagram cephesinden konuyla ilgili şimdilik herhangi bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Bu yenilikle ilgili iddialar şu an için tamamen WSJ’ye ait. Öte yandan, Facebook’un videolara ne kadar odaklandığı biliniyor ve haliyle bu durum Instagram platformuna da yansıyacak. Kısacası ortada kullanıcıları uzun süreli olarak bekletecek bir durum yok gibi gözüküyor. Bir ihtimal olarak ise, platformun sadece görüştüğü içerik sağlayıcılara bu uzun süreli video olanağını sağlayabileceği düşünülüyor ki umarız böyle bir durum olmaz.

Instagram algoritması nasıl çalışıyor?

Facebook’un en sağlam kalelerinden birisi olan Instagram hakkında merak edilen bir soru sonunda cevap buldu. Instagram algoritması nasıl çalışıyor sorusunu cevap buldu!

Profesyonel içerikler ile platformun daha fazla reklam geliri elde etmeyi planladığı da kesin. Bu videolar ile platform, kullanıcılarının etkileşim süresini artırmayı başarmış olacak. Bu içeriklerin izlenebileceği tek yer ise büyük ihtimalle sadece Instagram uygulamasının kendisi olacak.

Bakalım, Instagram video süreleri için beklenen hamle tam olarak ne zaman kullanıcılara sunulmuş olacak?

https://shiftdelete.net/instagram-video-surelerini-uzatacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik