Instagram güncellemesi ile gelen yeni özellik!

  • 05 Şubat 2020
  • 78 kez görüntülendi.
Instagram güncellemesi ile gelen yeni özellik!

Instagram, Twitter hesabından yaptığı resmi bir duyuru ile kullanıcıların yeni güncellemeyi yüklemesi yönünde bir tavsiyede bulundu. Instagram güncellemesi ile birlikte GIF’lerin kullanım alanı genişleyecek. Instagram GIF ile hikaye yanıtlama dönemini başlattı.

Instagram DM’leri için yeni özellik yolda

Jane Manchun Wong, yaptığı sızıntılarla sosyal medya platformlarının yeni özelliklerini duyuruyor. Son olarak yapılan bir paylaşıma göre, Instagram DM’leri için yeni özellik geliyor.

Instagram güncellemesi ile GIF ile yanıtlama geldi

Instagram, kullanıcıların GIF kullanmalarına izin veren birçok sosyal medya platformlarından biri. Ancak, kullanım alanı yalnızca hikaye paylaşma ile sınırlıydı. Yeni duyurulan Instagram güncellemesi ile birlikte Instagram GIF ile hikaye yanıtlama dönemini de başlattı.

Şirket, Twitter hesabından yaptığı duyuru ile kullanıcıların GIPHY’nin GIF’lerini kullanarak hikayelere yanıt verebileceğini açıkladı. Yeni özellikten yararlanmak için kullanıcıların uygulamayı App Store ya da Google Play Store üzerinden güncellemesi gerekiyor.

PSA: You can now reply to your friends’ stories using @GIPHY GIFs! Update your app to try it.

— Instagram (@instagram) February 4, 2020

Şirket, kullanıcıların uygulamaları çok daha verimli kullanabilmesi için yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kısa süre önce Instagram DM’leri için reaksiyonlar kullanılabileceği ortaya çıkmıştı. Bu özellik ile birlikte Instagram’daki mesajlaşmalarda da gelen mesajlara emojilerle reaksiyon gösterebileceğiz.

https://shiftdelete.net/instagram-guncellemesi-ile-gelen-yeni-ozellik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri