Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Instagram Bana Soru Sor özelliği nasıl kullanılır?

  • 11 Temmuz 2018
  • 90 kez görüntülendi.
Instagram Bana Soru Sor özelliği nasıl kullanılır?

Instagram Bana Soru Sor özelliğiyle tekrar gündemde. Geçtiğimiz haftalarda IGTV ile gündeme gelen Instagram, şimdi de kullanıcıların takipçilerden soru almasını sağlayan yeni bir özelliği hayata geçirdi. Bu özellik sayesinde takipçileriniz size sorular sorabiliyorlar ve onlarla hikayeler üzerinden iletişim halinde olabiliyorsunuz.

Instagram’da ne saklıyoruz? (VİDEO)

Instagram neredeyse her gün getirdiği yeniliklerle gündem olmaya devam ederken, bizim de yeni ofis içi konuğumuz oldu. SDN çalışanlarının sırlarını, Instagram kaydet özelliğiyle ortaya çıkarttık.

Instagram Bana Soru Sor nasıl kullanılır?

Normalde Instagram platformunda bir soru sormak istediğimizde Direct Messages özelliğini kullanıyoruz. İşte Bana Soru Sor sayesinde artık, takipçilerimizin sorularını hikaye üzerinden cevaplandırabileceğiz. Kısa sürede hızlıca popüler hale gelen bu özellik nasıl kullanılır, size adım adım anlatalım dedik.

İlk olarak Instagram ana sayfasında bulunan Hikayeler bölümüne giriş yapıyoruz. Bu alanı uygulama anasayfasında hemen sol üst köşede görebilirsiniz.

Hikayenizi oluşturacak ana görsel veya yeni videoyu oluşturduktan sonra, sağ üst bölümde bulunan çıkartmalar sekmesine girin.

Burada bulunan çıkartmalar arasında Sorular adında yeni bir simge göreceksiniz. İşte yeni özelliği kullanabilmek için bu çıkartmayı seçmeniz gerekiyor

Soru bölümü açıldı. Burada insanların size sormak istediği soruyu belirlemeniz gerekiyor.

Eğer son düzenlemeleri de yaptıysanız Bana Soru Sor özelliği paylaşım için hazır!

İşte bu kadar basit!

https://shiftdelete.net/instagram-bana-soru-sor-ozelligi-nasil-kullanilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri