Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Görüşme yapabilen akıllı yüzük: Xenxo S-Ring

Öne çıkan girişimler sitemizde bu hafta; cep telefonu görüşmesinden ödemeye, kapınızı açmaktan kişisel asistana bir çok özelliği bünyesinde barındıran akıllı yüzük Xenxo S-Ring’i tanıtıyoruz.

  • 01 Mayıs 2018
  • 79 kez görüntülendi.
Görüşme yapabilen akıllı yüzük: Xenxo S-Ring

Öne çıkan girişimler sitemizde bu hafta; cep telefonu görüşmesinden ödemeye, kapınızı açmaktan kişisel asistana bir çok özelliği bünyesinde barındıran akıllı yüzük Xenxo S-Ring’i tanıtıyoruz.

Hayatınızı kolaylaştıran akıllı yüzük

Hiç şüphesiz, giyilebilir teknolojilerden bahsettiğimizde aklımıza birkaç ürün çeşidi geliyor. Bunlar, akıllı saatler ve sanal gerçeklik gözlükleri. Ancak Xenxo S-Ring, normal bir yüzükten hiçbir farkı olmayan fiziksel yapısı ve yapabildikleriyle herkesi şaşırtıyor.

Xenxo S-Ring, üzerinde dahili bir mikrofon, hoparlör ve bir adet buton ve lighting girişi bulunduruyor. İçerisinde ise, telefonunuz ile iletişim kurmanızı sağlayan Bluetooth 5.0 çipi, NFC, 4 GB dahili hafıza, hareket ve yakınlık sensörü yer alıyor.

Ürünü telefonunuz ile eşleştirdikten ve gerekli kurulumu yaptıktan sonra, 12 farklı amaçla kullanabiliyorsunuz.

Bunlardan öne çıkanları ise; buton aracılığı ile SOS komutu, telefon görüşmesi, hareket sensörü ile çeşitli cihazların kullanımı, temassız ödeme yapma ve sabahları sessiz uyandırma.

Aynı zamanda cihazın içerisinde bulunan 4 GB dahili hafıza sayesinde, en önemli bilgilerinizi akıllı yüzük S-Ring’de saklayabilirsiniz.

İçerisinde kıvrık bir biçimde pil bulunan ürün, kullanılmadığı taktirde 5 güne kadar pil süresi sunuyor. Cihazın görüşme süresi ise 3 saat.

IPX7 sertifikasına sahip olan ürün toza ve suya karşı dayanıklı. Ürünü, kutusundan çıkan USB adaptörü aracılığı ile 45 dakikadan az sürede şarj edebilirsiniz. Android 4.0 ve iOS 7.0 ve sonrası sürümlerin desteklendiği ürün, -10 ile 70 derece arasında çalışabiliyor.

Teslimat tarihi ve fiyatlar

Kasım 2018’de teslimatı planlanan akıllı yüzük Xenxo S-Ring, Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor. Ürünün kargo ücreti, ürün size gönderilmeden önce belirlenecek ve size bildirilecek. Aynı zamanda yüzüğün boyutuna dair seçimi de, ürün size gönderilmeden önce yapacaksınız.

Ürünler, 1 yıl garanti ile beraber geliyor.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet Xenxo S-Ring –> 199$ (1000 Stok)
2 Adet Xenxo S-Ring –> 399$ (1000 Stok)

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/akilli-yuzuk-xenxo-s-ring

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik