Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Google Görevler uygulaması yayınlandı!

Gmail tasarımını yenileyen Google, Android ve iOS için Google Görevler uygulamasını yayınladı. İşte Google Tasks uygulamasının sunduğu avantajlar!

  • 26 Nisan 2018
  • 94 kez görüntülendi.
Google Görevler uygulaması yayınlandı!

Gmail tasarımının yenilenmesinin yanı sıra Google’ın sunduğu bir diğer yenilik ise Google Görevler ( Google Tasks ) uygulaması oldu. Temelde yapılacak işlerin not alınmasını sağlayan uygulama ile verimliliğin artırılması hedefleniyor.

Android ve iOS kullanıcıları ile buluşan uygulama, Gmail ve Google Takvim entegrasyonu ile diğer uygulamalara karşı ciddi bir avantaj sunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere uygulama ile kendinize bir görev listesi oluşturabiliyorsunuz.

Google Görevler ( Google Tasks ) uygulaması neler sunuyor?

Sade ve hoş bir tasarıma sahip olan Google Görevler, işlevsellik tarafında ise oldukça gelişmiş özellikler sunuyor. Gmail arayüzünde Görevler bölümüne sürüklediğiniz önemli bir e-posta iletisine doğrudan ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz görevleri, alt görevlere ayırabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra önemli işlemler için görevlerinize ayrıntı ekleyebiliyor ve unutmak istemediğiniz işler için görevlerinize bir son tarih atayabiliyorsunuz.

Kısaca özetlemek gerekirse, Google hizmetleri ile senkronize olan Google Tasks uygulaması, Gmail veya Takvim’in web sürümünde oluşturduğunuz görevleri, hareket halindeyken istediğiniz cihazdan görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/google-gorevler-tasks-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik