Google Glass AR satışa sunuldu

  • 06 Şubat 2020
  • 51 kez görüntülendi.
Google Glass AR satışa sunuldu

Google, bir süre önce en yeni artırılmış gerçeklik gözlüğü Google Glass Enterprise Edition 2’yi duyurmuştu. Ardından bazı satış ortaklarıyla anlaşarak satışına başlamıştı. 999 dolarlık fiyat etiketiyle satılan Google Glass AR, şimdi direkt olarak Google tarafından satışa sunuldu.

Google arama sonuçlarında Corona virüsü değişikliği!

Google arama sonuçlarında corona virüsü için çeşitli özelleştirmelere gitti. kullanıcıları yanlış bilgilerden ve salgının olumsuz etkilerinden korumak için Dünya Sağlık Örgütü’yle birlikte çalışacak.

Google Glass AR fiyatı

Google’ın internet sitesinden satışa sunulan gözlüğün satış fiyatı 999 dolar şeklinde. Ancak gerçek gözlük tasarımı ile satın almak isteyenler biraz daha yüksek fiyatla satın almak zorunda kalacaklar.

Ayrıca şunu belirtmemizde de fayda var ki bundan altı yıl önce çıkan ve 1500 dolarlık fiyat etiketiyle satılan ilk Google Glass cihazıyla karıştırılmamalı. O gözlük, son kullanıcı için hiçbir zaman uygun hale gelmedi. Fakat Google Glass AR’ın bu konuda daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Google’ın iş amaçlı geliştirdiği ikinci nesil sanal gerçeklik gözlüğü, özellikle günlük kullanım için ideal modellerden biri oluyor. Ayrıca inşaat, üretim ya da sağlık alanında çalışmalar yürütenler için daha iyi bir çalışma deneyimi sunuyor. Android üzerine inşa edilen gözlük modelinde, bir önceki modele göre daha iyi donanım özelliklerine ve kameraya yer veriliyor.

https://shiftdelete.net/google-glass-ar-satisa-sunuldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri