Gear VR İçin Minecraft Yayınlandı!

Dünya çapında birçok oyuncuya sahip Minecarft oyunu artık Samsung\’un sanal gerçeklik başlığı Gear VR\’da da oynanabilecek. Detaylar haberimizde…

  • 29 Nisan 2016
  • 511 kez görüntülendi.
Gear VR İçin Minecraft Yayınlandı!

Minecraft’ın piyasaya sürülmesinin üzerinden tam 5 yıl geçti. Oyunu tasarlayanlar belki de oyunun bu seviyelerde bir oyuncuya erişeceğini hiç akıllarına bile getirmemişlerdi. Minecraft neredeyse her platformdan kullanıcıya sahip bir oyun. Android, iOS, XBox bu platformlardan sadece birkaç tanesi.

Minecraft Sanal Dünyada!

 Oyun artık Samsung Gear VR dahilinde de sunularak yeni bir platforma kavuştu. Eğer Samsung’un Note 5, S7 ve S7 Edge, S6, S6 Edge ve S6 Edge+ modellerine sahip iseniz Pop-out Picture Minecraft’ı Gear VR üzerinden oynama ayrıcalığına da sahip olacaksınız. Tüm bu donanımlara sahip olduktan sonra Minecraft’ın ücretli olan Pocket Edition sürümünü satın alarak Minecraft alemine balıklama bir şekilde dahil olabilirsiniz.

Minecraft yeni kullanıcılar için ayrıca bir uyarı da yayınladı. Sanal boyutta gereğinden fazla geçirilen zamanın kullanıcılar için olumsuz durumlar oluşabileceğini belirten yetkiliker bu gibi durumlardan kaçınmaları için kullanıcıları uyardı. Yakın zamanda ülkemizde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Minecraft hakkında şiddeti özendirdiği gerekçesi ile soruşturma başlatmıştı.

 

 

Kaynak: Gear VR İçin Minecraft Yayınlandı!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri