Galaxy S10 parmak izi için önemli güncelleme!

  • 12 Nisan 2019
  • 159 kez görüntülendi.
Galaxy S10 parmak izi için önemli güncelleme!

Samsung, Galaxy S10 akıllı telefon serisi ile birlikte ekrana entegre parmak izi okuyucularının, geleneksel parmak izi okuyucularına göre daha hızlı olduğunu belirtmişti. Şimdi de Samsung tarafından yayınlanan güncelleme Galaxy S10 parmak izi okuyucusunun hızını daha da arttırıyor.

Galaxy S10 serisinin parmak izi sensörü kandırılabiliyor!

Samsung Galaxy S10 piyasaya sürüldüğünde en öne çıkan özelliklerinden biri, ekranın altından okuma yapabilen ultrasonik parmak izi sensörü oldu. Fakat kısa sürede kandırıldı. Detaylar haberimizde!

Galaxy S10 parmak izi güncellemesi ile neler değişti?

Reddit kullanıcılarına göre bu parmak izi güncellemesiyle birlikte Galaxy S10 ve Galaxy S10+‘ın parmak izi okuma hızı bir hayli artmış durumda. 7 MB güncelleme ile iyileştirilen bu parmak izi okuyucusu, hız kazanmasının yanı sıra güvenlik de kazanmış durumda görülüyor.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir habere göre Galaxy S10 ailesinin parmak izi okuyucusu kandırılabiliyordu. Böylece bu durumun da engellendiği tahmin ediliyor.

Ayrıca bu güncellemenin Galaxy S10 ve Galaxy S10+ için Snapdragon 855 ve Exynos 9820 varyasyonları için de yayınlandığını belirtelim.

Henüz yeni yayınlanan güncellemenin tüm cihazlara ne zaman ulaştırılacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak, Samsung’un güncellemeleri en hızlı şekilde yaydığı düşünüldüğünde bu güncellemenin de yayılmasının çok fazla zaman almaması bekleniyor.

https://shiftdelete.net/galaxy-s10-parmak-izi-icin-onemli-guncelleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri