Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Galaxy J7 Pro için Android Oreo yayınlandı!

  • 23 Eylül 2018
  • 304 kez görüntülendi.
Galaxy J7 Pro için Android Oreo yayınlandı!

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında kullanıcılar ile buluşturulan ve ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşan, orta seviye akıllı telefonlardan Galaxy J7 2017 veya diğer adıyla Galaxy J7 Pro için Android Oreo güncellemesi nihayet yayınlandı.

Galaxy J7 Pro için yeni güncelleme yayınlandı!

Samsung Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleştirme yayınlandı. İşte ülkemizde yayınlanan güncelleştirmenin sunduğu yenilikler!

Daha önce birçok güncelleme alan Galaxy J7 Pro için Android 8.0’ı pas geçen Samsung doğrudan Androd 8.1 Oreo sürümünü yayınladı. Güncellemenin yayınlandığı ilk ülke J730FXXU3BRI3 yazılım sürüm numarasıyla İspanya oldu.

Galaxy J7 Pro için Android 8.1 Oreo çıktı!

Samsung Türkiye bu akıllı telefonu için güncellemenin yayınlanacağı tarihi 28 Eylül 2018 olarak açıklamıştı. Bu nedenle güncellemenin kısa süre sonra dünya genelinde ve ülkemizde kullanılabilir olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Eylül ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme ile birlikte kullanıcı arayüzü Samsung Experince 9.5‘e yükseltiliyor. Güncellemenin OTA boyutu henüz bilinmezken, yazılım dosyalarını indirip ODIN ile yüklemek mümkün.

Yazılımın henüz Türkiye için yayınlanmaması ve işlemin riskli olması nedeniyle kullanıcıların güncellemenin cihazlarına gelmesini beklemesini tavsiye ediyoruz. Biz yaptığımız yükleme sonrasında Galaxy J7 Pro’nun çok daha hızlı bir şekilde çalıştığını ve arayüzün küçük değişiklikler ile iyileştirildiğini gördük.

Bunların yanı sıra Android 8.0 ile kullanıma sunulan ve bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler, gelişmiş pil detayları ve bildirim erteleme gibi yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

https://shiftdelete.net/galaxy-j7-pro-icin-android-oreo-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri