Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook Messenger sinir bozan özellik için harekete geçti!

  • 10 Haziran 2018
  • 56 kez görüntülendi.
Facebook Messenger sinir bozan özellik için harekete geçti!

7 Haziran’da (dün) BuzzFeed‘den Katie Notopoulos ilginç bir makale paylaştı. Bahsettiği şey aslında hepimizin sinir olduğu, ama bugüne kadar dile getirmediği bir özellikti. Facebook Messenger “Artık Messenger’da bağlantınız var” bildirimi hakkında yazılan bu makale bir anda popüler oldu ve şirket bu özellik için düğmeye bastı.

Facebook Messenger sinir bozucu bildirimini kaldıracak!

Aleyna Tilki Yalnız Çiçek klibi rekor izlendi!

Sosyal medyada hayli popüler olan Aleyna Tilki sadece bir günde inanılmaz izlenmeyi başardı. Aleyna Tilki Yalnız Çiçek klibi kısa sürede gündem olmaya ve sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Orijinal makaleyi buradan okuyabilirsiniz. Katie Notopoulos’un yer verdiği tweet’ler de popüler olunca Facebook yönetimi konu hakkında yorum yapma ihtiyacı hissetti.

” Birçok insan, arkadaşları Facebook Messenger‘a katılınca bildirim almaktan oldukça memnun. Böylece onlarla iletişime geçmeleri çok kolay oluyor. Ama yine de herkesi düşünmek zorundayız. Bu yüzden bildirimin ölçeğini değiştirecek bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz.”

Bu aslında Facebook’un geçmişten beri uyguladığı bir yöntem. Sinir bozucu bir özelliği, birileri sesini duyurana kadar orada tutuyorlar ve verilen tepkilerin gidişatına göre yollarını çiziyorlar.

Şimdi bu özellik hayli tepki çekince, doğal olarak değişiklik yapma ihtiyacı hissediliyor. Yani çok kısa bir süre sonra “Artık Messenger’da bağlantınız var” bildirimi almayacaksınız.

https://shiftdelete.net/facebook-messenger-sinir-bozan-ozellik-icin-harekete-gecti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik