Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook Messenger kullanıcılarını kurtaracak haber!

  • 12 Nisan 2019
  • 61 kez görüntülendi.
Facebook Messenger kullanıcılarını kurtaracak haber!

Facebook’un sohbetler kısmını ayırıp Messenger olarak ayrı bir uygulama sunması, birçok kullanıcının tepkisine sebep olmuştu. Buna rağmen Facebook, sohbetler kısmını kendi uygulamasında sunmamaya devam etti. Ancak şimdi ortaya çıkan bazı haberlere göre, Facebook Messenger özelliğini kullanmadan da sohbetler erişim imkanı sunulacağını gösteriyor.

WhatsApp, Facebook ile entegre çalışacak!

Facebook, ilk olarak Snapchat’in getirdiği sonrasında Facebook’a bağlı markaların da kullanmaya başladığı hikayeler özelliğini canlı tutmak ve paylaşımları arttırmak için WhatsApp ile entegre çalışacak.

Facebook is bringing the Chats back to the app for preparing integrated messaging

Tip @Techmeme pic.twitter.com/LABK7qrk0e

— Jane Manchun Wong (@wongmjane) 12 Nisan 2019

Facebook Messenger’ın akıbeti ne olacak?

Şu anda aylık kullanıcı sayısı yaklaşık 1.3 milyar olan Messenger, cihazlarda hem fazladan şarj yemesinden dolayı hem de yer kaplamasından dolayı sevilmiyordu. Ancak tabi o olmadan Facebook üzerinden sohbet edilmediği için kullanmak hepimiz için neredeyse bir mecburiyet.

Jane Manchun Wong isimli bir kişi tarafından atılan twit, Facebook uygulamasıyla entegre olan sohbetler sekmesini gösteriyor. Twit’in açıklaması olarak da “Facebook, entegre mesajlaşma için sohbetleri tekrar uygulamaya getiriyor” yazıldığı görülüyor.

Tabi atılan bu twit doğruluk payı ne kadardır bilinmiyor. Ancak Facebook‘un her özellik için ayrı bir uygulama çıkarması birçok kullanıcıyı sıkmış durumda. Ve bu durum karşısında Facebook‘un böyle bir hamle yapması yüksek ihtimaller arasında yer alıyor.

https://shiftdelete.net/facebook-messenger-kullanicilarini-kurtaracak-haber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri