Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook Messenger karanlık mod desteğine kavuştu!

  • 10 Mart 2019
  • 54 kez görüntülendi.
Facebook Messenger karanlık mod desteğine kavuştu!

Geçtiğimiz Ekim ayında Facebook, Messenger‘ın yakın bir zamanda karanlık mod desteğine kavuşacağını açıklamıştı. Çok beklenen bir özellik olmasına karşın, Facebook bu desteği kullanıma sunmak için dört ay gibi bir süre bekledi. Uzun bir bekleyişin ardından Facebook Messenger karanlık mod desteğine kavuştu. Şu an için herkese sunulmamış olan karanlık mod desteğini etkinleştirmek için yapmanız gerekenleri yazdık!

Microsoft’un bir servisi daha kapanıyor!

Microsoft bir servisini daha kapatıyor. 2014 yılında kullanıcılara sunulan Microsoft Band başta olmak üzere sağlık hizmetleri için yolun sonuna gelindi.

Facebook Messenger karanlık mod ile güncellendi!

Facebook Messenger uygulamasında karanlık mod desteğini kullanmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler oldukça basit. Herhangi bir mesajınıza gidip, karşı tarafa bir hilal emojisi göndermeniz yeterli. Bu emoji (🌙) tam olarak kutucuğun içindekine benziyor. Bunun ardından önce bir animasyon, daha sonra ise karanlık mod kullanımı için bir bildirim sizi karşılayacak. Bildirime tıkladıktan sonra karanlık modu etkinleştirmenizi sağlayan ayar açılmış olacaktır.

Karanlık modu etkinleştirmenizin ardından Facebook, bu özelliğin hala geliştirilme aşamasında olduğunu belirten bir bildirim gösterecektir. Uygulamanın bazı bölümlerinde karanlık modun çalışmadığını görmeniz mümkün. Bu özelliğin şu an için her cihaz ve platformda çalışıp çalışmadığı bilinmiyor. Ancak benim yaptığım denemelerde özelliği kolayca aktifleştirdiğimi söyleyebilirim.

 

 

https://shiftdelete.net/facebook-messenger-karanlik-mod-destegi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri