Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook gizlilik konusunda kendini geliştirecek!

  • 10 Mart 2019
  • 256 kez görüntülendi.
Facebook gizlilik konusunda kendini geliştirecek!

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, gizlilik konusunda sık sık negatif bir şekilde gündeme geliyor. Şirketin bu imajını düzeltmek isteyen Mark Zuckerberg, “Facebook gizlilik için daha fazla çalışacak” şeklinde bir açıklama yaptı.

Facebook gizlilik odaklı yenilikler getirecek!

Mark Zuckerberg, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Facebook‘un güvenlik ve gizlilik konusunda çok daha ciddi çalışmalar yürüteceğini belirtti.

Sadece Facebook için değil, Whatsapp ve Instagram için de benzer yeniliklerin geleceğinden söz eden Zuckerberg, özellikle mesajlaşma için kullanılan şifrelemelerin çok daha güçlendirileceğine de dikkat çekti.

Spotify geri adım atmak zorunda kaldı!

En popüler çevrimiçi müzik servisi Spotify kullanıcılardan gelen tepkiler nedeniyle tasarımında yaptığı değişiklikleri geri almak zorunda kaldı.

Her ne kadar yapılan açıklama, Facebook‘un artık kullanıcıların mesajlaşmalarını takip etmeyeceği mesajını verse de, insanların bu söyleme güvenmedikleri oldukça aşikar.

Birçok insan sosyal medyada, Mark Zuckerberg ve Facebook‘a güvenmek için bir sebep göremediğini açık bir şekilde ifade ediyor.

https://shiftdelete.net/facebook-gizlilik-konusunda-kendini-gelistirecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri