Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook beğenmeme butonu aktif oldu!

Yakın zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Facebook, bu sefer yeni özellikleri ile gündeme geldi. Test aşamasında olan bu özellik, daha fazla kullanıcıya yayılacak gibi duruyor.

  • 30 Nisan 2018
  • 73 kez görüntülendi.
Facebook beğenmeme butonu aktif oldu!

Yakın zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Facebook, bu sefer yeni özellikleri ile gündeme geldi. Test aşamasında olan bu özellik, daha fazla kullanıcıya yayılacak gibi duruyor. Şubat ayından bu yana denemelerine başlanan özellik, paylaşımlara yorum yapmaya seven insanlar için güzel bir güncelleme olacak gibi duruyor. Bakalım Facebook beğenmeme butonu bizlere neler sunacak?

Facebook beğenmeme butonu nasıl işliyor?

Şubat ayından bu yana denenmeye başlanan bu özellik, sadece Yeni Zellanda için yayınlanmıştı, ancak Avusturalyalı bazı kullanıcılar da bu özelliği kullanabildiklerini söyledi. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, yorumlar üzerinde daha iyi bir şekilde tartışabilecek. Bununla birlikte kullanıcılar, kişinin yorumunu beğenmediğinde, kullanıcılar forum gibi bunu oylayabilecekler.

Burada önemli bir ayrımı şimdiden yapmak gerekiyor. Facebook’un beğenmeme butonu aslında iki fonksiyonlu olarak çalışacak ki zaten forum benzetmesi de buradan geliyor. Standart beğenme butonunun sol yanına iki adet ok işareti yerleştirilmiş. Böylece sayfalarda paylaşılan gönderileri çok daha akılcı bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

Özelliğin ne zaman tüm dünyaya yayılacağı ise şimdilik bilinmiyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/facebook-begenmeme-butonu-aktif-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik