Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Elektrikli Mustang SUV Mach 1 geliyor

  • 12 Eylül 2018
  • 35 kez görüntülendi.
Elektrikli Mustang SUV Mach 1 geliyor

Geçtiğimiz Mayıs ayında ilk detayları ortaya çıkan Elektrikli Mustang SUV Mach 1, hakkında ilk bilgiler gün yüzüne çıktı Paylaşılan detaylar ile birlikte Ford’un yeni elektrikli SUV’u olacak olan Mach 1’in arka tarafına ait olan görsel sürücüler ile paylaşıldı.

Elektrikli Mustang Mach 1 SUV, 2020 yılında asfalta iniyor!

Toyota hibrit araçlarını geri çağırıyor!

Toyota yayınlamış olduğu bildiri ile hibrit motora sahip olan araçlarından yangın riski olduğunu açıkladı. Toyota C-HR geri çağırma olayı ile gündemde!

Ford Mustang görünüm elektrikli SUV ile otomobil tutkunlarının gönlünü feth edecek olan Ford, oldukça iddialı bir model ile geliyor. Detroit Auto Show‘da ilk olarak duyurulan Mach 1 adeta sır gibi saklanıyordu.

Neredeyse resmi duyurunun ardından 9 aylık bir süre geçmesine rağmen, hakkında hiç bir detay paylaşılmayan elektrikli SUV  ile ilgili bugün ilk somut adımlar sonunda atıldı. İlk detayları Mayıs ayı içerisinde gelen Ford Mach 1, için paylaşılan raporda ” Yerden Yüksekler” grubuna dahil edileceği belirtilmişti.

Mach 1’i grubunun diğer araçlarından ayıran en büyük özelliği ise, tamamen elektrikli bir mimarinin üzerine şekilleniyor olması olarak gösteriliyor. Efsanevi Ford Mustang’in tasarım çizgilerini taşıyan yeni Ford Mach 1 tasarımıyla SUV otomobil hayranlarının oldukça dikkatini çekecek.

Geleceğe yönelik bir proje olacak olan Mach 1‘in bugün ilk teaser görseli sürücüler ile paylaşıldı. Aracın arka bölümünün paylaşıldığı bu teaser görselinde, Ford Mustang‘in arka grubundaki ışıklandırmalara ve ufak tasarım çizgilerine sahip olduğunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Fakat yeni aracın Mustang‘in kaslı yapısını nasıl lanse edileceği hakkında fikir sahibi olmadığımızı da altını özellikle çizelim.

Ford Mach 1 tek şarjla 480 km yol gidebiliyor

Ford Mach 1 hakkında tek paylaşılan teknik bilgi ise, yeni elektrikli SUV aracın tek bir şarjla 480 km yol gidebiliyor olması. 2022 yılına kadar elektrikli araçlarına 11 milyar dolarlık bir yatırım yapacak olan Ford, önümüzdeki süreçte geleceğe yönelik projeleriyle çıkması bekleniyor.

Ayrıca şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, elektrikli ve hibrit araç modellerinin sayısı 40 adete çıkartılacak. Bu 40 modelin 16’sı ise tamamen elektrikli olacağı belirtiliyor. Son olarak ise elektrikli aracın 2020 yılında asfalta ineceğini de belirtelim.

https://shiftdelete.net/elektrikli-mustang-suv-mach-1-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik