Edge Preview, Android için şifre senkronizasyonunu getiriyor!

Microsoft Edge Preview tarafından sunulan yeni güncelleme ile çok önemli iki yenilik Android kullanıcılarının kullanımına sunuluyor.

  • 30 Kasım 2017
  • 379 kez görüntülendi.
Edge Preview, Android için şifre senkronizasyonunu getiriyor!

Ekim ayı ortasında Microsoft, Edge tarayıcısını Google Play Store‘a sunmuştu ve böylece uygulama Android cihazlarının da kullanılmaya başlanmıştı. O zamandan beri, Android için Microsoft Edge Preview  yeni özellikler ve yenilikler getirmeye devam etti. Yazılım devinden çıkan son güncelleme ise, Android’e karanlık temayı ve şifre senkronizasyon özelliklerini getiriyor.

Karanlık tema, düşük ışık koşullarında web’de gezinirken gözlerinizi aşırı ışıktan korumak için mobil tarayıcınızı sizi rahatsız etmeyecek şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca, şifre senkronizasyonu yeteneği, Edge’de kaydedilen şifrelerinizle birden fazla cihaza kolaylıkla erişmenizi sağlar.

Microsoft Edge Preview yeni güncellemesinin detayları!

Parola senkronizasyonu: Microsoft Edge’deki parolalarınızı cihazlarınız arasında senkronize eder, bu nedenle cihaza ne olursa olsun kaydettiğiniz parolaları her zaman alabilirsiniz.

Karanlık tema: Tıpkı Windows 10’da olduğu gibi, Edge’i gece gözlerinizi yormadan çalıştırmak için düşük ışık koşullarında size hizmet sunar.

Parola senkronizasyonu özelliği, birkaç gün önce iPhone cihazlarına yerleştirilmişti. Windows 10 PC‘niz ile iPhone’unuz arasında kayıtlı parolalarınızı senkronize etmenize izin veren Microsoft Edge Preview sürümün ilk versiyonu, Ekim başında iOS cihazlarına eklenmişti.

Şu anda Preview sürümünü kullanırken hata ile karşılaşma ihtimalinizin yüksek olduğunu da unutmayın. Çünkü uygulamanın son sürümünün, önümüzdeki yıl gelmesi planlanıyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/edge-preview-android-icin-sifre-senkronizasyonunu-getiriyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri